Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Először megyek szolizni és a...

Először megyek szolizni és a bőröm aza tipikusan nagyon fehér. Hány percet ajánlotok első alkalommal?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

max 3-5 percet

nem kell túl sokat.

2011. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon szolifüggő. Én mondjuk ajánlom a csokicső szolit, és ott sztem kezdésnek 4-5 perc lenne az ideális. Rendes szoliban 6-7 perc. De hidd el nagyon segítőkészek általában, és ha kész tanácsot, akkor ők el fogják mondani mit érdemes. Ne félj kérdezni ;)

23/L

2011. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon maximum 5 percet, de inkább 3.


Valószínűleg nem sok minden fog meglátszódni, de csak szép fokozatosan szabad szolizni (hozzáteszem szerintem gyönyörű a fehér bőr és kár szolizni, de ez egyéni vélemény...).


Amúgy nem mindig érdemes hallgatni az ottani dolgozókra. Nem egyszer olvasom itt a fórumon is, hogy a szoliban pl. 10 percet ajánlottak egy hófehérbőrű lánynak is és persze totál leégtek.


Úgyhogy nem árt, ha az ember tisztában van ezekkel.

2011. febr. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen! Amúgy én is szeretem a fehér bőröm...de csak azért mert én nem látom olyan fehérnek,hanem pont jó,amúgy meg azért akarok barnulni egy kicsit mert sötétetebb hajat szeretnék és anélkül úgy néznék ki mint egy zombi,ráadásul a fényképeken is mindig én vagyok a legfehérebb.:D

És nem félek kérdezni,nyugi:) csak ez a dolog még odébb van és gondoltam addig tájékozódgatok...meg az is eszembe jutott hogy lehet nem kéne feltétlenül megbízni az ottani dolgozókbann pont azért,amit kedves harmadik leírt.:)

2011. febr. 19. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!