Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Amiatt lehet, mert nem bírja...

Amiatt lehet, mert nem bírja a szervezetem a piercinget?

Figyelt kérdés

Kezdtem orrpiercinggel, ami állandóan gennyes lett és begyulladt, ezért kivettem inkább.

De mivel nem nyugszok addig, amíg nem lesz egy ezért csináltattam egyet ajakba. Sűrűbben lettem beteg, meg gennyes is lett, egy "gümő" is lett a számon a lyuk mellett, belül, az is gennyes váladékkal teli. Kivettem szintén, mert a betegségek is meg ez is arra utalt számomra hogy nem birja a szervezetem - amit igazából nem értek, mert 6 fülbevalóm van és azokkal sosem volt semmi gond...

De csakazért sem adtam fel, nem tehetek róla, ilyen vagyok, ezért a régi ajakpc helyére visszaszúrtam egy újat, csak ez már nem patkó volt, hanem sima pötty. Nem volt vele eddig semmi gond (kb 2 hónapja raktam bele) de egyre pattanásosabb lettem, azaz hiába múlik el 1-1 pattanás rögtön jön a helyére új, ez is amiatt lehet, mert nem bírja a szervezetem? Ja, a gennyes gümő szintén megjelent... A lyuk mellett. Most kivettem, majd kiderül, hogy kevesebb lesz-e a pattanásom. Naagyon szeretnék pedig piercinget de ilyen áron.. :( Ez csak az arcon lévő piercingeknél fordul elő vajon, vagy tegyük fel köldökpiercingnél is ez lenne? És amiatt van ez a sok macera tényleg, mert nem birja a szervezetem? Köszönöm előre is a válaszokat.


2011. okt. 25. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen anyagú piercingjeid vannak? Használj orvosi fémet, vagy ezüstöt. Nekem a szemöldökömben volt egy bizsu piercing, csúnyán begyulladt, a helye örökre látszani fog.(szerencsére el tudom takarni) A barátnőmnek rengeteg piercingje van, mind orvosi fém, vagy ezüst, mert a bizsutól neki is begyullad, gennyesedik.
2011. okt. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a szervezetem pl pont az orvosifémet nem bírja.

Erre akkor jöttem rá amikor a fülemben (porcban) lévő piercing és 2 köldökben lévő sem akart begyógyulni. Aztán csináltattam a nyelvembe is, de oda műanyagszárasat és az rekord idő alatt begyógyult ill azóta sincs panaszom.

2011. okt. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Orvosi fémek voltak eddig. :/ Lehet megpróbálom a műanyag szálasat köszönöm a tippet.
2011. okt. 25. 07:20
 4/4 anonim ***** válasza:
platinát is próbáld ki. az a legbőrbarátabb fém.
2011. okt. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!