Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy szedjem le a bőrömről a...

Hogy szedjem le a bőrömről a körömlakkot?

Figyelt kérdés
Mikor festem a körmöm, mindig félre is megy, a köröm melletti bőrre is. Ami nem szép. Ezt hogy lehetne megakadályozni? Levakarni, vagy vattapálcikán körömlakklemosóval nem nagyon jön le. Amikor bal kézzel festek, akkor főleg nagyon csúnya.
2011. okt. 28. 18:25
 1/4 habibi ***** válasza:
pedig épp hogy a körömlakklemosós vattapálcika hozná le, csak jól meg kell dörzsölni. Vagy esetleg utána moss kezet és úgy sikerülhet lekaparni.
2011. okt. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Van egy újdonság most a Lovely és talán Essence márkákból: körömlakkeltávolító toll, ami tulajdonképpen ugyanazon az elven működik, mint a vattapálca+lakklemosó, csak eleve egy kis filccel tudod letörölni a félrement lakkot! A Rossmannban kaphatóak ezek a márkák!
2011. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ha így vagyok lemosás előtt 5 percig megáztatom a kezem szappanos vízben, felpuhítja a bőröm és sokkal jobban lejön a felesleg :)
2011. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szoktam csinálni, hogy megvárom míg megszárad (mert akkor már nem tudom felsérteni a körmömön lévő lakkot) és utána lekaparom a mellette lévőt.

a pálcikás megoldás azért nem , mert ha nem tudtad szépen kifesteni, akkor nem tudod szépen lemosni se, úgy hogy ne érj bele a körmödbe.

Kapard le simán azt kész.

Én is ezt csinálom.

2011. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!