Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak az orrpiercienge...

Mit csináljak az orrpierciengemmel? Már tényleg nem tudom.

Figyelt kérdés

Kb másfél hónapja szúrattam az orrom másik felébe is, az elsőt még tavaly csináltattam. Az elsőnél is az volt, hogy kb 3hét - egy hónappal a beszúrás után képződött mellette egy pattanásféleség, sok időbe telt(talán két-3hét) mire rendbejött, már púp sem maradt a helyén, most azonban ugyanaz történt de maradt egy pici púp utána mint a friss szúrásnál, néha vérzett is meg picit gennyedzett is, szintén ilyen patti szerűség volt, aztán ugye a púp megmaradt, kb egy hétig ez volt utána ma reggelre észrevettem hogy megint kiújult ugyanott a pattanás.. de ez konkrétan az lehet mert televolt gennyel, azonbna mikor elkezdtem kinyomni bepirosodott aztán nem mertem tovább. eddig az előző pattinál kezeltem tisztaszesszel, gyulladáscökkentő krémmel, mindennel. most ennél elkezdtem kamillával tisztítani, de tényleg nem tudom miért van ez, ennyire nehezen fogadná be a szervezetem az új dolgot? nem fáj egyáltalán, de nagyon bepánikoltam már hogy megint ezvan, mit csináljak?? nem szeretném kivenni... remélem tudtok adni hasznos tanácsot.

Köszönöm szépen előre is.

19/l


2011. okt. 29. 10:50
 1/3 anonim válasza:
nekem is problémám szokott lenni, ilyenkor Betadinnal szoktam kezeleni, kinyomom azt a pattanást, és bekenem. Fgyelj arra, hogy ha arckrémet használsz ne kerüljön a piercing közelébe, mert attol is elfertőződhet. Remélem tudtam segiteni.
2011. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bajbi23 válasza:
nekemis ugyanez a bajom, és énis kiszoktam nyomni picit,befújom oxycort-tal, és lemegy párnap után,de tényleg nagyon rossz: sss már volt többször is..
2011. okt. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen problémám, és nem akart eltűnni. Elmentem bőrgyógyászhoz, kaptam érzéstelenítőt és "leégették" lézerrel. A piercinget ki kellett vennem. :\ Mikor meggyógyult, és a hegesedés is eltűnt újra megcsináltattam, de megint előjött a kis púp úgyhogy lemondtam róla.

Szerintem nézesd meg egy orvossal.

2011. nov. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!