Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lina UV gél-ről vélemények,...

Lina UV gél-ről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Használtátok már vagy esetleg hallottatok róla? A többihez képest nagyon olcsó.
2011. okt. 29. 14:48
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
53%

itt is beigazolódik, olcsó húsnak híg a leve


gondolom otthon akarsz kísérletezgetni (ahogy én is tettem/teszem), különben tudnád, hogy ilyen termékkel nem szabad kezdeni...:S


leírom, mi az én tapasztalatom:

megvettem a lina-t, mert olcsó volt....2 tégellyel elszerencsétlenkedtem, hatása nem lett, folyik össze-vissza, puha. aztán vettem egy fokkal drágábbat, már nem emlékszem a nevére, ezzel meg tudtam csinálni, de csak napokat bírt. azt hittem már, hogy én vagyok a béna.

legutolsó próbálkozásként fogtam magam, bementem egy műkörmös-kellékes boltba, és kértem 15ml zselét. Az első köröm amit azzal csináltam ma 2 hete van fenn, 3x átfestettem már (mégse tetszett)


szóval inkább vegyél drágát(nekem a 15ml volt 2500), mint olyanra dobd ki a pénzt, ami nem jó semmire. Ha bármi kérdésed van a témában csak írj, segítek szívesen

2011. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:

FELEJTSD EL! Csak szenvedni fogsz vele, semmiképp ne próbáld ki! Menj el egy tanfolyamra, és ott adnak (viszonylag) normális anyagokat, amivel könnyebben tudsz gyakorolni, dolgozni.

Első válaszoló: mégis hogy akarsz neki segíteni, ha te sem tudod mit hogyan kell csinálni, hisz ahogy írtad is otthon barkácsolgatsz?

2011. okt. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
53%

első vagyok


én megtanultam magamtól itthon, csak új díszítési technikákkal kísérletezgetek már, az építés profin megy, és neki azzal kell ugye kezdeni, mert az az alap

2011. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
21%
Okj tanfolyammal kell kezdenie, mert az az alap. Utána technikai és esetleg díszítő. És sok sok gyakorlás. Ezeket mind profi oktatóktól kell megtanulnia.
2011. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam/dolgozok Lina zselével, nekem nm folyik abszolút, mindennel meg kell tanulni dolgozni, ha meg nem tanultad akkor felesleges kiadni a drágára a pénzt, szerintem minden az oktatáson és a kézügyességen múlik.
2011. dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Pfff...felesleges a tanfolyam.. Én kb. 10x csináltattam körmössel, 3 különböző csajhoz jártam ezalatt. Közben kérdezgettem, mit-hogyan-miért, majd egyszer letört, nem kaptam időpontot,és berágtam rájuk. kb. 20ezer forintért bevásároltam az alapokat, azóta magamnak csinálom, és tartós, meseszép mindig. Neten utána olvastam, nagyon sok lépésről-lépésre videó is van fent. DE! csak magamnak csinálom, ezért ne merjen senki megkövezni, aki magának akarja csinálni, az megtanulhatja ha csak ellesi a teknikáját meg utánaolvas, aki ebből akar megélni, az végezzen tanfolyamot..
2012. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
Felesleges a tanfolyam? Én nem hallottam még olyanról, hogy valamit felesleges lenne megtanulni. Nem kaptál időpontot, és berágtál... Ha jó körmöshöz jársz, nagy a valószínűsége, hogy sok vendége van, ergó nem ugrik egyből, ha valaki azonnal menni akar hozzá. Bár én ilyen esetek miatt mindig szoktam egy kis időt hagyni 2 vendég között, de ez is körmöstől függ. Az meg, hogy olyan csodás lenne, amit magadtól megtanultál, ráadásul netről, arról inkább ne is beszéljünk. Biztos törés- és levegőmentesek a körmeid, megfelelő vastagsággal és ívvel.
2012. jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis lehet szép amit mükörmöstöl tanulsz meg, lesel el.Otthon magadnak esetleg barátoknak csinálhatsz.Igaz nem olyan mintha tanult mükörmös csinálta volna(tapasztalatbol mondom) mert pl elöbb levegösödik..de attol még 4 hétig fent van.:)
2012. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
én még Karácsony előtt csináltam, és még mindig fennvan, és én is magamtól tanultam...egy előző válaszoló :)
2012. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
0%
Csak nem mindegy, hogy milyen köröm van fent 4 hétig...
2012. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!