Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok erről az alapozó...

Mit gondoltok erről az alapozóról és púderről? Jó, vagy rossz? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már régóta szemezgettem ezzel az alapozóval, hát most megvettem. A testert ahogy próbáltam éreztem, hogy ez tényleg egy nagyon könnyed alapozó, most, hogy kipróbáltam az arcomon, még mindig úgy gondolom, hogy jó kis könnyű alapozó.

Essence pure teint mousse make-up-ot vettem. Itt van róla egy kép:

[link]

Szerintetek hogyan lenne egyszerűbb,jobb használni az alapozót? Szivaccsal vagy ecsettel?



A púder pedig kollagénes hidratáló púder. Ilyet még sosem használtam, talán azért furcsa számomra, mert folyékony púder. Soliteint Moisturising Make-Up With Collagen. Itt egy kép róla:

[link]



Mit gondoltok erről az alapozóról és púderről? Kérlek írjátok le a véleményeteket, esetleg tapasztalatotokat, ha van. Előre is köszönöm!


2011. okt. 21. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem most ilyen Essence pure teint mousse-om van, és szeretem. Ujjal szoktam felvinni. Végül is tényleg egy könnyed alapozó de azért van fedése ráadásul olcsó is volt, úgyhogy nagyon ajánlom. :) A másikról nem tudok semmit.
2011. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

eddig még nem nagyon olvastam rosszat az essence alapozókról (meg amúgy az essence márkáról) de itt írnak róla egy-két véleményt:

[link]


a másikról sajnos még ennyit se tudok mondani :(

2011. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem nem ez a változat van, hanem a touch mousse, de a ettő kb ugyanaz, én imádom :D ecsettel viszem fel,egész nap fennmarad :)
2011. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsőt vegyed meg! Nekem is olyan van ost,és tök jó,majd a végén por puderrel fixáld!:)

Nekem volt olyan mint a második,hiba volt 1-es a bőrömön mégis sárga maszk ként hatot pedig vékonyan vittem fel!

2011. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!