Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép/csúnya vagy...

Szerintetek szép/csúnya vagy inkább csak furcsa, hogy az alsó szempilláim ugyanolyan hosszúak, mint a felsők?

Figyelt kérdés
Elég nagy szempilláim vannak, főleg kifestve. Eddig nem is figyeltem az alsókat, mert azok sokkal szőkébbek és nem tűnnek úgy fel, de ma kifestettem őket és kiderült, hogy ugyan annyi és olyan van lent is mint fent. Tiszta ijesztő...
2011. okt. 10. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
képet
2011. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

mutass képet

kepfeltoltes.hu

2011. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Kifestve nekem is nagyon hosszúak a alsók! Egyszerűen ne fesd ki csak a felsőket!
2011. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szőkék,és én is csak felül festem.Ugyanannyira kiemeli ez is a szemet,és sztem szebb.Meg nem is kenődik el olyan hamar,és nem lesz belőle hatalmas fekete karika...
2011. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Tudom, hogyan kell képet feltölteni, de emiatt most nem fogok fényképezgetni, majd a méretet és az árnyalatot át-PhotoShopolni és két helyre is feltölteni... :)

2011. okt. 10. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hosszúak az alsó szempilláim, talán nem annyira, mint a felső, de azért így sincs okom panaszra. Nekem nagyon tetszik, mindig kifestem, szerintem semmi csúf nincs benne.
2011. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem nagyon szepek az ilyen hosszu szempillak:) ieigykedem kicsit,hogy neked ilyen van,en is nagyon szeretnek :)
2015. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!