Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet kapni tartós olcsó...

Hol lehet kapni tartós olcsó szemhéjalapozót?

Figyelt kérdés

Rossmannban állandóan kiírják hogy az "I love stage" nevű szemhéjalapozó kapható, de az elmúlt 1 hónapban akárhányszor bementem a Rossmannba soha nem kaptam..:(

Nem tudtok esetleg más szemhéjalapozót ajánlani amit meg lehet venni Drogériákban(DM,Rossmann...)??:)



2011. okt. 30. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
A catrice nek is van, vagy douglasban keress rtdecot. igaz, utóbbi 2000 ft, de előbb szárad be, minthogy elfogyna, annyira sok van benne...az essence meg egyébként is rossz. nekem van, de kb olyan, mintha semmit nem tettem volna fel. bár egyébként van egy nagyon jó mac paintpotom, de érdekelt az olcsóbb alternatíva:P
2011. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!