Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi történik és hány éves kortól?

Mi történik és hány éves kortól?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik egy műkörömfestés (nem csak a festés hanem az egész) és hány éves kortól lehet műkörmöshöz járni? És kb. mennyibe kerül?
2011. nov. 2. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom leírni a folyamatot, mert nem szoktam megfigyelni, de megpróbálom azért:D

lereszeli a sajátod, megigazítja, bőröd körülötte is rendbe teszi. húz rá egy réteg zselét, berakod UV fény alá. megkeményedik, kifesti, egyéb díszek, húz rá még zselét, azt is berakod. köröm és bőrápolóval leecseteli. valamit biztos kihagytam :D

unokatesóm 14 éves, és neki megcsinálják, az ő körmösének ez az első határ, de legtöbb helyen megcsinálják szerintem 12 éves kortól... csak nincsenek valami jó véleménnyel az illetőről :D

ár változó, nekem 3500ból jön ki kb. és 6 hétig bírja.

2011. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem első hanem alsó : DD
2011. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!