Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fáj a köldök piercing? Tapaszt...

Hercegnöcske1993 kérdése:

Fáj a köldök piercing? Tapasztalatok e téren?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok
2011. szept. 25. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem fáj. Szúrás előtt érzéstelenítőzik, utána kb. 3 napig lesz érzékeny (de nem fáj). :) Nekem 2x szúrták köldökömbe plusz 1x szemöldök, és egyik sem fájt:)
2011. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kösszcsi:)
2011. szept. 25. 14:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Max. amikor beleakad valamibe,az tud fájni:).
2011. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem nem érzéstelenítette a piercerem egyik területet sem, de azokat se éreztem. Nem vagyok érzékeny ilyenekre.
2011. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is 18 évesen csináltattam és nem fájt. Ne nézz videokat arról, hogy hogyan készül, jobb nem tudni előre, mert eléggé ijesztő... de utána ápolni kell, ahogy elmondják, ez nagyon fontos, különben elfertőződik, nekem hónapokig voltak gondok vele, mert nem figyeltem rá eléggé... De most már rendben van, lassan 3 éve :)
2011. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kösszkehh:)
2011. szept. 25. 19:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a piercer adott egy jégdarabot,amit kb. 5 percig ott kellett hagyni,és így nagyon lefagyott.Szinte semmit nem éreztem.:) Viszont kb 3 nappal később amikor kiszálltam a fürdőkádból,éppen törölköztem,és megfeledkeztem róla,és annyira belekaptam,hogy majdnem elsírtam magam.:D meg is van az eredménye.:S begyulladt.:(
2011. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
basszus,annyira belekaptál...nekem is van már több mint 2 hónapja de eléggé ott a lyuk melett olyan mintha fel lenne dagadva a húsom éd csúnya meg genyezik de elmentem ahol csinálták és mondták hogy egy sprayt kell vennem de az csak vényes és nem tudom hogy szerezzem meg:D:D
2011. dec. 23. 19:16
 9/12 anonim ***** válasza:
ha be van gyulladva, jódot is használhatsz, nekem azt javasolták amikor szúrták, ez nem is vényköteles, és jó is:)
2011. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
és gyógyszertárba csak igy kell kérni?:)
2011. dec. 24. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!