Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet a hiba? Alapozás...

Hol lehet a hiba? Alapozás vs. Száraz arcbőr?!

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy reggel ugye megmosom az arcom tiszta, hideg vízzel és használok arctisztító habot is. Utána hidratálom az arcomat. És kicsit később (hagyok időt, hogy beszívja az arcom a krémet), amikor sminkelek jön a probléma.

Az arcom nem száraz, sőt, nagyon jó puha, finom tapintású. Teszek egy kis korrektort az aprób bőrhibákra és a karikákra, majd alapozok.

És alapozás után a homlokom és a szemöldököm között kicsit száraz a bőr. Ez mitől lehet? És miért van az, hogy utána meg ez emúlik és nem is látszik semmi. Ez normális vagy ha nem, mi a gond?

Egyébként essence pure teint mousse hab állagú alapozót használok ( [link]



Ha már az alapozásnál tartunk. A korrektort alapozá előtt vagy után kell használni. Én előtte szoktam, de most nézte a youtube-on a sminkakadémia alapozásról szóló videóját és ott először alapozót használnak és utána használnak korrektort a szem alatti részre és a szemhéjra. Most ez hogy van? Mikor kell használni?



2011. nov. 7. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt a problémám, pedig mindig radírozom az arcom normális időközönként, próbáld meg, hogy oda kevesebbet raksz az alapozóból.
2011. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megfogadom a tanácsodat! :)

Egyébként én is rendszeresen 'karban tartom' az arcom (sminklemosás, tisztítás, tonizálás, radírozás, hidratálás stb.).

2011. nov. 7. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
a korrektort mindig az alapozó után kell felvinni! ;)
2011. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Akkor ezentúl így csinálom.

2011. nov. 8. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!