Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha tussal húzom ki a szememet,...

Ha tussal húzom ki a szememet, akkor a szempillám is olyan lesz. Ez ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A tustól meg tökre összeragad, nagyon sok idő mire szétválasztom a pillákat :S Meg szeretnék szempillagöndörítőt használni, de azt meg pillafestés előtt kell... De ha meg tusozás előtt göndörítem, akkor még több tus megy rá :S


Sehogy sem tudom úgy kihúzni a szememet, hogy ne legyen olyan a pillám :(


2011. nov. 8. 18:08
 1/6 anonim válasza:
én sok éve mindennap kihúzom de az mindenképp olyan lesz!ha kihúztad utána mielőtt rászáradna kendd át szempillafestékkel a szempilládat.
2011. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De annyira összeragad a tustól, hogy kb 2 csomóba lesz a pillám, és kb 10 percig szenvedek vele amíg normálisan néz ki...


És mi legyen a sorrend? Göndörítő, tus, spirál?

2011. nov. 8. 18:18
 3/6 A kérdező kommentje:

Amúgy rászárad, mert nekem nem 1 vonással jön össze a vonal..

Először meghúzom a vonalat, utána a másik szememen is, utána a végét mind1 oldalon, majd kitöltöm színnel a pillák tövénél. Na ez alatt 10x megszárad a pillákon

2011. nov. 8. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:

sorrend: tus,spirál,göndörítő.

nekem is kicsit olyan szokott lenni a pillám,nah de ennyire?:O sztem ez egyéni probléma szóval vegyél vmilyen másmilyen tust.

2011. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is egyéni probléma, nekem legalábbis soha nem lesz olyan a szempillám, vagy csak nagyon kicsit, és nem ragad 9ssze olyan durván
2011. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne ecsetes tust használj, hanem tollat. Az nem kenődik rá és nem is olyan nehéz használni. Csak mint egy sima szemceruzát. Az essence nevű márkának (remélem jól írtam) van ilyen tustolla viszonylag elfogadható áron (igen van az AVONnak meg többinek is, de azok már elég drágák, szerintem).
2011. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!