Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó ötlet parfümöt a hajra...

Jó ötlet parfümöt a hajra fújni? Nem lesz büdös egy idő után?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

büdös nem tom, de nekem egy helyen a hajamat elszínezte... (elszíneződött)


szőke lett egy helyen :S

2011. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz büdös, ellenkezőleg. Folyamatosan megtartja ugyanazt az illatot, nem változik. Egy picit én is szoktam, de tényleg, csak nagyon keveset, de nem valódi parfümöt, hanem valami gyengébbet. Biztos azért szőkült ki, mert a valódi parfümök erősebbek, talán az alkoholtól?
2011. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom. Nagyobb divatházak illataiból lehet találni kifejezetten hajra valót is, azt inkább.

Egyszer-egyszer, egy randira mondjuk mehet, de minden nap nem túl jó, az alkohol erősen szárítja a hajat, ha a fejbőrre kerül, irritálhatja, azt is kiszáríthatja, stb.

Büdös nem lesz, de egy hozzád igazán illő parfüm pont attól jó, hogy a bőrödön kicsit egyénivé válik. :D Viszont a haj elég halott dolog. Persze ezt csak a nagyon jó szaglásúak éreznék meg, de na. :D Én ilyen kötözködő vagyok.

2011. nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!