Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 50 euro értékű parfüm mellé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 euro értékű parfüm mellé mit vehetnék még a pasimnak karacsonyra? A parfümöt ö választotta ezért szeretnék még mellé vlmi apróságot is venni neki! Valami ötlet? Igazából már nincs sok pénzem.

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 13:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Pl. ilyenre gondoltam, h társasjáték pároknak... tudjatok amit szex elöjatekhoz használnak a párok... de mondjuk ezt MO-n szeretném megvenni, mert hat megis csak magyarok vagyunk, de ezzel a helyzettel az arfolyammal veszitenék némi pénzt is :( meg gondolom nem is nagyon olcsó az ilyesmi...
2010. nov. 27. 13:53
 2/12 anonim ***** válasza:
50 euro az 14ezer forint. Szerintem ez párkapcsolatban elég drága ajándék még karácsonyra is. Ha nincs pénzed bőven elég ennyi is. Sokan 2 gyereknek nem tudnak ennyiért ajándékot venni karácsonyra.
2010. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi vagy te, valami ForEx mester?
2010. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bármelyik online szexshop honlapján vehetsz ilyesmit és 50 eurónál jóval kevesebb lesz....
2010. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hat en sem tudnam megvenni, a zsebpénzemböl sporoltam mar össze a felet a parfümnek...es hat mivel a pasim dolgozik, tudom, h draga ajandekot vesz nekem, ezert inkabb megegyeztünk egy ilyen arkategoriaban
2010. nov. 27. 13:56
 6/12 A kérdező kommentje:
tudom h 50 euronal kevesebb az ilyen jatek de nekem a parfüm melle kellene ez es nehez olyan online sexshopot talalni magyar-t, akik szlovakiaba is kiszallitanak termekeket...
2010. nov. 27. 14:02
 7/12 anonim ***** válasza:

"Hat en sem tudnam megvenni, a zsebpénzemböl sporoltam mar össze a felet a parfümnek...es hat mivel a pasim dolgozik, tudom, h draga ajandekot vesz nekem, ezert inkabb megegyeztünk egy ilyen arkategoriaban"


A barátod tudja, hogy nem vagy olyan helyzetben, de azért 14 ezer forintos parfümöt kér?

Érdekes értékrend, de mindegy.

Szerintem felesleges mellé más, főleg hogy nincs pénzed.

Vagy csinálj neki ilyen kis kártyákat, amiket be tud váltani nálad. (Ha már úgy is szexttársasjátékot akarsz, akkor lehetnek olyan jellegű kérések is rajta..)

2010. nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat igen ebben van vlmi, h tudja, de mégis drága ajandekot kér... mondjuk abbol a szempontból megértem, h hát eléggé anyagias, ugyh gondoltam, h a zsebembe kell majd nyulnom...de hat nem tudtam neki nemet mondani rá....végülis össze tudom spórolni...
2010. nov. 27. 14:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Értem én. Csak azért egy ilyen kapcsolaton érdemes elgondolkodni szerintem. Te ha szeretnél vkit, akiről tudnád, hogy nincs sok pénze, kérnél tőle drága ajándékot?
2010. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Okés de egyébként ez egy tökéletes kapcsolat, és ő is nagyon sok pénzt költ rám, szinte mindig ö fizet bárhova megyünk... mondjuk cserébe en meg nem engedem, h belefizessen a fogamzásgátló tablettámba...viszont meglep gyakran virágcsokorral ami szintén nem olcsó... ugyh szerintem megérdemli a drágább ajándékot...
2010. nov. 27. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!