Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit ajánlotok? Smink, ruha, haj!

Mit ajánlotok? Smink, ruha, haj!

Figyelt kérdés
tudom hogy kép nélkül nem tudtok sokat mondani de sajnos eltűnt az usb-m szóval nem tudok képet fölrakni viszont elmondom hogy nézek ki . eléggé kerek fejem van vagyis inkább ilyen tojás. göndör sötétbarna hajam van ami a mellemig ér. zöld szemem van. kicsi szám, dús, nagy szempillák. és az van hogy szombaton megyek egy buliba és kéne valami smink tipp , haj tipp és valami ruha tipp is jöhetne. amúgy 166 centi vagyok és 57 kiló . a hasam az kicsit nagy de betudom húzni és akkor olyan mint ha lapos lenne (2 óráig birom behúzni a hasam) a combom nem olyan nagy. viszont a pasim szerint gyönyörű a mellem. nem kicsi de nem is nagy olyan "pont jó". milyen sminket,ruhát,hajat javasoltok?
2011. nov. 11. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ruhának mindenképp valami kényelmeset kéne választanod. Farmer egy csinosabb pólóval / toppal /lazább blúzzal. Lehetőleg szép, de ne túl közönséges dekoltázsa legyen, hogy hangsúlyozza, ami szép. :)

Ilyesmiket gondolok:

[link]

[link]

[link]


A hajad se legyen túl macerás. Fogd össze, ha gondolod és tedd kicsit extrábbá egy trükkel:

http://www.youtube.com/watch?v=QBDAK_MlxUk

Vagy egyenesítsd ki, ha gondolod, de szerintem szép a göndör haj, tehát hagyhatod természetesen is, ha szereted úgy. Ha nem akarod simán hagyni, tűzz bele pár hullámcsatot.


A sminked legyen tartós, de egyszerű.

http://www.youtube.com/watch?v=c2QEVtrcf0c

Itt van például egy szép és egyszerű smink, amit bármilyen hozzád illő színnel elkészíthetsz.


Sok sikert! :)

22/L

2011. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!