Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyen smink...

Szerintetek milyen smink lenne "jó" nekem?

Figyelt kérdés
Most lesz a szalagavatóm, és szeretnék gyönyörű lenni. Majdnem fekete hajam, fehér bőörm és barna szemem van. Még nem tudom, milyen frizurám lesz, ha ez számít valamit, lehet, hogy csak hullámos. Viszont sosem sminkelem magam, és most tényleg szép akarok lenni. Ha lehet, képeket is kérnék! Köszönöm.
2011. nov. 11. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Finom színösszeállítás: [link]

Picit különlegesebb, de egyszerűen kivitelezhető: [link]

Gyönyörű natúr : [link]

Enyhe, de mutatós szemkontúr: [link]

( Bonus XD : [link] )


Egyébként szerintem nagyon szép és egyszerű smink, ha eltünteted a karikákat a szemed alatt, az almácskák környékére teszel egy leheletnyi világos pirosítót, a szemedet barna ceruzával+ szemhájpúderrel kontúrozod+fekete spiráll, a szádra pedig világosabb rózsaszínes, nude-szerű rózst rax.

2011. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, az utolsó előtti tetszik! :)
2011. nov. 11. 18:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a legszebb, visszafogott, elegáns, de szexi is egyben! :) Picit rózsásabb pírral,vagy szájfénnyel pedig dögös is lehet!:)
2011. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez nagyon tetszik.

2011. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül youtube videók között. Ha van például olyan színésznő, akinek hasonló paraméterei vannak, mint neked, akkor sok videó közül válogathatsz, amik bemutatják, hogyan készítsd el a sminket. De bármilyen keresőszóval bróbálkozhatsz. :)
2011. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez is pl.egy szép, természetesebb árnyalatokat használó smink, egészen jól látható a finom árnyalás a szemhéjon, és a többi is jól kivehető:

[link]

Ez is hasonló, nagyon helyes, egyszerű smink:

[link]

2011. nov. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szerintem,ha eddig nem sminkelted magad, akkor ne legyen annyira feltűnő sminked, húzd ki a szemed szemceruzával, használj szempillaspirált, a rúzs legyen világosbarna vagy világos rózsaszín, és rakj a tetejére szájfény. Szerintem ez így nagyon szép szalagavatóra :)
2011. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de asszem inkább elmegyek kozmetikushoz, aki szépen ki tud sminkelni, mert én nem bírom magamat úgysem. Főleg nem szépen.
2011. nov. 16. 14:23
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: az első nagyon tetszik! A másodikat sajnos nem tudom megnyitni.
2011. nov. 16. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!