Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik "youtube hölgy" a...

Melyik "youtube hölgy" a szimpatikusabb a számodra?

Figyelt kérdés

Melyik lány videói tetszenek jobban?

Melyik lány stílusa fogott meg jobban?

Szerinted melyikkel lennél jobb barátnő?

Ha bármit kérdezhetnél tőlük mi lenne az?


Dorka

http://www.youtube.com/watch?v=zDiybN0FUWo&feature=channel_v..


Noémi

http://www.youtube.com/watch?v=-GhVO4fP2FA&feature=channel_v..


2011. nov. 14. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Noémi videóit szoktam nézni, az ő stílusa tetszik jobban.

ha valakitől kérdeznék akkor az Livinpretty :) (remélem jól írtam a nevét)

2011. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Zsákos_Frodó ***** válasza:
74%
Egyik sem, de Noémi videóit jobban szeretem.
2011. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Michelle Phan:)
2011. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Ha választani kell,akkor Noémi.

Dorkától kiráz a hideg,egyszerűen undorító a stílusa,ahogy affektál.Pár videójában elfelejti az affektálást,és az eredeti mély hangján szólal meg.Szörnyű.Aztán hirtelen visszavált a tettetett magas hangra a sok affektálással.És a csöcsörítés...OEMDZSÍ...

2011. nov. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Én Dorka bírom, a másik csajszitól ráz a hideg. Annyira rühellem ezt a divab*tch stílusát... Meg szerintem tök beképzelt is. Dorka sokkal szolidabb és szebb sminkeket csinál, ő ért is hozzá legalább. Azt nem tudom mit kérdeznék tőle.

Ez annyira jól kifigurázza, hogy miért nem csípem PlasticTinkerbellt: http://www.youtube.com/watch?v=me9UlZRsuKs Szerintem tök ilyen. XD XD

2011. nov. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Dorkát bírom, na. :D Korán van még. :D
2011. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Hát én az elsőről még nem hallottam, de agyon tudnám verni egy féltéglával. Úristen, ronda, buta, vigyorgós, beképzelt, irritáló....úristen.

A második...őt annyira nem tudom utálni, mert annak ellenére, hogy elég egyszerű, butuska ő is, szerintem jóindulatú. Én nem érzek rajta beképzeltséget, inkább azt, hogy annyira egyszerű szegénykém, hogy azt hiszi, ezek a videók bárkinek is segítenek :D Amúgy az a táska valami irtózatosan csúnya :D Meg azok az arany szegecsek, úristen.

2011. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem Dorka sokkal természetesebb és szimpatikusabb! Nagyon kedves lány lehet, és nagyon jók a videói.

Noémi nekem iszonyatosan unszimpatikus lányzó, mert nekem valahogy oylan mű az egész, és a videóit sem szeretem, mert folyton csak arról beszél, hogy éppen milyen világhírű, táskát, cipőt, vagy egyéb dolgokat vesz.

Dorkától azt kérdezném, hogy hol, és mennyi idő alatt tanult meg így sminkelni.

Noémitől pedig megkérdezném, hogy ezt a sok szép dolgot a vőlegénye finanszírozza neki, vagy mégis mi az állása?

2011. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én ha jól tudom egy gyárban dolgozik HOllandiában (valamelyik videója alatt írta...vagy a bemutatkozásánál). Persze biztos a pasija is besegít a Guess táskákkal :D:D:D
2011. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dorka, szerintem ő sokkal aranyosabb, természetes lány. Plastiktinkerbell meg irritáló.
2011. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!