Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen kozmetikai vagy sminkes...

Milyen kozmetikai vagy sminkes cuccot szeretnél karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szeretnél karácsonyra kozmetikumot kapni, mit?

Másoknak szoktál karácsonyra kozmetikumot ajándékozni?

Akarsz vagy szeretnél karácsonyi ajándékokat vásárolni?

Novemberben olcsóbbak az ajándékok mintha decemberbe veszem meg?


2011. nov. 15. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
estee lauder, de én januárban venném ha nem kari ajándéknak szánnám.
2011. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
china glaze lakkok.
2011. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, mennyire fér bele a kozmetikumba, de egy új hajsütővasat fogok kapni valószínűleg, ami ehhez a témához tartozik. meg persze biztos meglepem magam az ajándékpénzből pár sminkkellékkel, pl. ecseteket tuti veszek a közeljövőben.
2011. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is hajsütővasat szeretnék^^

Egyébként kinéztem magamnak egy Spa-csomagot, amiben egy csomó különleges miniszappan van, fürdősó, pakolások, ilyesmi.

Én decemberben szoktam ajándékokat vásárolni, akkor már jobban megvan bennem a karácsony-érzés. Már nagyon várom!

2011. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nem konkrét kozmetikum, de sminkhez kapcsolódik. Egy fa asztali szekrénykét szeretnék, amiben tárolhatom a kencéimet, sminkeket, hajcuccokat, esetleg ékszereket.

Másoknak szoktam kozmetikumot adni, főleg a tesómnak. Most is kap karácsonyra azt is. :) Imádok karácsonyra vásárolni, már ilyenkor elkezdek nézelődni, és egy-egy apróságot beszerezni. Általában a tesómnak könnyebb venni, az övét már ilyenkor megveszem, a szüleimnek meg az utolsó pillanatban, mert nehezen tudom kitalálni, mit vegyek.

2011. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kaptam még kozmetikumot karácsonyra, ha valami megtetszik általában azonnal megveszem.

Idén anyunak egy Lancome kozmetikai csomagott vettem karácsonyra, illetve egy Biotherm krém csomagot (3 krém van benne). Ezeket már megvettem, mert most olcsóbbak mint karácsonykor.

Nagymamámnak egy kézzel készített rózsa krémet adok, ez is már megvan.

Szerintem olcsóbbak, itt legalábbis ahol lakom most november közepén vannak hatalmas akciók (pl a Biothermet 70%os kedvezménnyel kaptam meg, mert nem karácsonyi volt a doboza).

2011. nov. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Igen szeretnék, sminkcuccokat (Estee L., Sleek, Coastal)

2. Igen, tusfürdőt vagy szemfestéket

3. Nem

4. Nem

2012. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igen

igen

nem

nem

2012. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!