Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A vízálló, vagy a nem vízálló...

A vízálló, vagy a nem vízálló szempillaspirál jobb? Szeretnék egy pár bevált márkát-típust ha írnátok!

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nem vizallo valt be jobban mert ejszakara szeretem maradektalanul lemosni a sminkem! Amire en eskuszon : LOREAL Lash Architect ( fekete)
2009. máj. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval márkában is! A vízálló nekem nem vált be, mert letörtek tőle a szempilláim:(
2009. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vizálló csak akkor jó ha "vizes" helyre mész, strandolni meg ilyenek.Olvastam, hogy nem szabad napi rendszerességgel "hordani" mert kárt tesz a szempilláknak.!szerintem maradj a simánál...
2009. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vizálló, mert a vizzáló sem 100%os. Én tavaly nyáron vettem egy Max Factor-os szempillaspiráált kb. 2000ért. Hát az is olyan vizálló volt h semmilyen, tiszta fekete lett a szemem allja. És rá volt írva, hogy csak alkoholos sminklemosóval jön le azonnal. :S ennyit erről
2010. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cien fekete csomagolású változatát ajánlom!
2018. szept. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!