Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj egy ilyen fülbeva...

Mennyire fáj egy ilyen fülbevaló belövése?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Elhatároztam magamban, hogy az önmegvalósítás útjára lépek, és csináltatok egy fülbevalót. A gond csak az, hogy porcos részről lenne szó, és nagyon papírkutya vagyok hozzá. Nem is tudom, talán nem is a fájdalomtól félek, hanem attól a kattanó hangtól, amikor átlövik. Egyébként egy ilyen spirálos fülbevalóról lenne szó:


[link]


Gondolom 3 helyen is át kell lövetni, de őszintén szólva már egy karikával is meg lennék elégedve. Mennyire fáj az ilyen porcos helyen való lyukasztás? Egyáltalán lehet ilyen spirált venni valahol?


2011. nov. 15. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ott fent a porcban. Hidd el egyáltalán nem fáj. Picit utána ég, de az se fáj. Simán kibírható. Nekem, amikor a fülem lenti részébe rakattam. Mármint ahol a "rendes" fülbevaló van sokkal jobban fájt, mint a porcos részen.
2011. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugyanannál az emberkénél csináltattad? Sztem ez is befolyásolja, hogy ki hogy csinálja... Komolyan mondom, már arra is gondoltam, hogy lehúzok előtte 1-2 felest :)
2011. nov. 15. 17:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne lövesd, jobb, ha szúrják.

Én májusban csináltattam, nem fáj egyáltalán amikor megcsinálta, utána kicsit zsibbadt aztán nagyon fájt, meg 1-2 hónapig nem tudtam azon az oldalt aludni. De így fél év után én megmondom neked: MEGÉRTE. Imádom!

2011. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy és nincs még hol csináltatnod akkor én tudomk ajánlani egy nagyon jó piercert. Közvetlen és barátságos.

A fájdalomtól pedig ne félj. Nem olyan vészes, túl lehet élni :)

2011. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És bocsi az kimaradt de semmiképpen se lövesd!
2011. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem pesti vagyok, de köszi azért :) Lehet kérni, hogy ne átlője, hanem kiszúrja?
2011. nov. 15. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, de a legtöbb helyen alapból is így csinálják, hogy ne roncsolódjon a porc.
2011. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen ugyanannál az embernél csináltattam, és nekem lőtték. Elvileg ugye szúrással nem roncsolja annyira a szöveteket, de nekem lényegtelen volt, hogy mivel akarja. Ez volt a legegyszerűbb szerintem.
2011. nov. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!