Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkeltek már téged a Westend...

Sminkeltek már téged a Westendes L. A. Makeup üzletben? /Tapasztalatokat várok/

Figyelt kérdés
A kérdésem csak ahhoz szól akiket már sminkeltek a Westendes /vagy egy másik/ L.A. Makeup üzletben. (vagy esetleg ismerősüket) Mennyi idő alatt lettetek kész? Mennyire volt tartós a smink? Mennyire voltatok megelégedve? Egyéb tapasztalatokat/megjegyzéseket is várok. :)
2011. nov. 15. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
engem sminkeltek az Átkádban, nem igazán lett olyan amilyet szerettem volna..úgy én is megtudtam volna csinálni..a szempillaspirál meg egyenesen borzalmas volt..a régi, gondolom félig beszáradt teszterrel csinálták..
2011. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olcsó termékkel, szakavatatlan ideiglenes sminkesnek kikiáltott lányokkal nehéz jó sminket készíteni. De itt most a terméken is van hangsúly. Ezek olcsó amerikai cuccok, kint néhány dollárért be lehet őket szerezni, ezeket használják a szegényebb rétegek. Itthon meg nagy elit márkának van beállítva. Kicsit vicces, de úgy látom erre már az érdeklődők 98%-a rájött. Egyébként a barátnőm kíváncsiságból bement és elszörnyedt az áraktól. Megengedte, hogy kisminkeljék a szemét, de mivel 30 perc után is olyan volt, mintha csak odamaszatoltak volna valamit, akkor megköszönte. Valószínűleg egy kis tanuló sminkes, vagy én még azt is el tudom képzelni, hogy egy blogger volt :-) De herpeszes nem lett, mint a másik helyen, szóval ez pozitív, bár a rúzst nem engedte ezúttal.
2011. dec. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerősömet sminkelték.

- gyorsan kész lett (összecsapták) 13 perc alatt

- semennyire sem volt tartós, mégcsak primert sem tettek alá

- egyáltalán nem volt megelégedve, gyerekes, béna smink lett, mintha a barátnőm nagyanyja csinálta volna

- egyéb? L.A. Makeup? Ne viccelj már! :-)

2012. jan. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
L.A. makeup termékeivel nem lehet jó sminket készíteni. Ezek amolyan nagyon olcsó termékek és iszonyú csúnya az alapozójuk, szóval már itt el van rontva az egész smink, hisz az alapozó a lelke a sminknek szerintem. Olcsó termékek, alacsony minőségben. Ettől kár bármit is elvárni. Se tartósság, se minőség, se semmi. Mintha a piacon bevásárolnék 1-2 olcsó cuccot, ennyi.
2012. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A cég alapból befuccsolt, komolytalan volt az egész. Így nem csoda, hogy az ott dolgozott sminkes "tanoncok" is komolytalanok vannak (voltak). Egyébként anyukámat sminkelték ki szörnyen :-) Fogalmuk sem volt a sminkelésről.
2012. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Látom,már nem aktuális a kérdés,de azért leírom a tapasztalataimat.Pont ott sminkeltek engem is és hát kicsit csalódott voltam. A termékek árát látva gondoltam,hogy igényes lesz a dolog,a sminkes lány is ügyesnek tűnt,de a végeredménytől nem voltam elájulva. Színházba készültem,ezért alkalmi sminket kértem és egy teljesen átlagos, nappali smink lett belőle,amit magamnak is ugyanúgy el tudtam volna készíteni. Semmi bonyolult nem volt a sminkben,mégis 20-30 percig tartott. Mentségére szóljon,hogy tartós volt a smink és én egyébként meg vagyok elégedve a termékeikkel is.

Azóta voltál már?Mit tapasztaltál?

2012. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tavaly vásároltam az üzletben több sminkpalettát és ezek után lehetőségem volt rá, hogy egyszer ingyen kisminkeljenek. Szalagavató előtt ez pont jól jött volna, de kicsit bizonytalan voltam, ezért tettem fel a kérdést. Végül úgy döntöttem, hogy időhiány miatt inkább a kozmetikusomra bízom a sminkelést - amint látom jól tettem. :) Nem mellesleg pár nappal a szalagavató előtt felhívtak, hogy lebetegedett a sminkesük, ezért nem tudnak kisminkelni... De akkor már végül is mindegy volt :)

A termékeikkel egyébként nincs bajom, a primerek nagyon jól jönnek, a szemhéjpúderek és szemhéjporok is nagyon szépek :)


Köszi a válaszokat!

2012. nov. 29. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!