Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemhéjtust vegyek,...

Milyen szemhéjtust vegyek, viszonylag olcsó kategóriában?

Figyelt kérdés
Ja és elég béna vagyok, szóval légyszi olyat írjatok amivel egyszerűen elkészíthető a tusvonal. És még egy légyszi írjatok árat is. :)
2011. nov. 16. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kezdő vagyok tus-ügyileg. Még régebben vettem folyékony tust, de azzal sosem tudtam rendes vonalat húzni. Múltkor megvettem az Essence zselés tusát (700-800 Ft körül volt), és szerintem nagyon jó, könnyű vonalat húzni vele és nagyon tartós. Lehet hozzá ecsetet venni, az viszont nem vált be. Mindig irtó vastag lett a vonal, amit azzal csináltam.
2011. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kallos

Nálunk 350 Ft az illatszerben, és tökéletesen megfelel, annyit biztos tud mint a nagy márkás, sok ezres tusok. A vonalhúzást meg csak gyakorlással fogod tudni megtanulni:)

2011. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ecsetes, es van filctoll-szerű. Én mind2-t vettem igy elsore, es a filctollassal tudok jobban bánni. Ahova tussal rajzolsz, ott elotte puderezni/szemhéjporozni kell a bőrt, hogy kesobb se folyjon el a tus.
2011. nov. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!