Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Keresek Budapesten egy viszony...

Keresek Budapesten egy viszonylag olcsó de kiválóan dolgozó műkörmöst. Tudtok ajánlani valakit?

Figyelt kérdés

Illetve szeretnék köldökpiercinget, elmondanátok néhány hasznos tudnivalót, mikre kell vigyázni stb?

Régóta szeretnék,csak egyik ismerősömnek kiszakadt és csillag alakú hegg maradt ott és mivel kosárlabdzáom félek attól,hogy belekapnak vagy akármi. Meddig kell és hogyan kell ápolni,hogy ne gyulladjon be?

Van fülbevalóm is viszont kisebb koromban nem bírta a fülem a bizsut, vettem egyet és azóta bármilyet be tudok tenni.

Vajon a köldökpiercingnél is kijöhet effajta "allergia"?

előre köszi a válaszokat

(és egy jó piercingest is ajánlhatnátok ha éppenséggel tudtok:)

köszönöm)


2011. nov. 13. 21:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Budapesten jó piercingest 2-t is tudok.:)

Az egyiknél a köldökpcmet csináltattam: Pólus center

[link]


A másikban a nyelv pc-m: Westend maniac tattoo

[link]


Mind2őt ajánlom, gyors szinte fájdalommentes, nekem csak kellemetlen volt picit.

A köldökpc-re kaptam valami fertőtlenítőt asszem 1 hétig kezeltem vele viszont genny az úgy emlékszem 1 hónap után is volt,bár már 6 éve csináltattam. Alvásnál nagyon kellemetlen volt mivel hason szeretek aludni. Szerintem 1 hétig ne kosarazz mert húzódni fog ha ugrálsz utána pedig ragaszd le gézzel, h szellőzzön azért.

21L

2011. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ja és orvosi fémet raknak be szóval szerintem abba nincs nikkel amire te allergiás lehettél, de biztos ami biztos kérdezd meg a piercert
2011. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mi a viszonylag olcsó?
2011. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szia

nails.hu

mukorom.hu

Írd be a keresőbe a kerületet, és nézz szét a körmösök között. Van, akinek a honlapja is fel van tüntetve, ott szoktak lenni árak is.

2011. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors és hasznos válaszokat.

Műkörmös:2-4800 között

2011. nov. 14. 21:01
 6/21 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem igen kapsz pesten normális körmöt...
2011. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A Liliom utcában van három körmös is, én csak egynél voltam, vele tökéletesen meg vagyok elégedve, de állítólag mindhárman jól dolgoznak.
2011. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Topánka u 5szám alatti szépségszalonban csináltattam a körmeimet és a piercingemet is! Maximálisan meg vagyok elégedve az ott dolgozó csajokkal és az áraik is jók. Pesterzsébeten van.:)

2011. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.simán 4800alatt van a köröm,sokáig tart és szép. A piercinget meg sztem majdnm mindenhol olcsóbban csinálják meg és betadin krémet itt is kapsz hozzá.:)
2011. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

zazakorom.mindenkilapja.hu


Nagyon ajánlom!!

2011. nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!