Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jövőhéten strandra megyünk...

Jövőhéten strandra megyünk barátokkal, hogyan csináljam meg a sminkem?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés , hogy minek strandra smink,de én nagyon csúnyának érzem magam smink nélkül pedig sokan mondják hogy nem...Általában szemhéjtussal húzom ki felül a szemem+ egy kis alapozó meg szempilla spirál!hogyan csináljam?
2009. máj. 10. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vízálló szempillaspirál, és kész, mert amugy is a "természetes smink a divat".

próbálj megmutatni a barátaidnak egy új oldalt magadból,

mégpedig a "sminktelen" változatú önmagadat. :)


puszi <3

2009. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az arcodra esetleg színezett krém,nekem nem jött le szerencsére:)

vízálló spirál és ennyi:)

2009. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy kis vízálló szempillaspirál jó jöhet.

De pl. alapozót ne használj, azzal nem lehet napozni!

2009. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
27%

Íme egy újabb eset...

,,Jaj de jó csaj vagy"

Smink nélkül meg majdnem elhányom magam...

Na mindegy.

2009. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, ha a barátok között vannak fiuk is, akkor nem nagy esély van rá, hogy olyan sminkben jössz haza, mint ahogy mentél.

A fiuk hajlamosak lefröcskölni vízzel, belelökni a medencébe, víz alá nyomni véletlenül.

A nagy melegben pedig úgyis leolvadna rólad a festék, az meg rosszabbul néz ki, ha elvan kenődve a sminked.

A helyedben én napszemüveget vennék fel inkább.

2009. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Én is hasonló helyzetben voltam.

Előtte pár nappal ráálltam a komolyabb arcápolásra, hogy ne kelljen alapozót használnom.

Így az arcbőröm rendben van, max kis mattító krémet kenek fel az meg a vízben sem jön le nekem soha.

A szempilládat befestheted vízálló spirállal (előtte teszteld le otthon hátha nem is annyira vízálló) vagy elmehetsz tartósra befestetni kozmetikushoz.

A szádra kis labello vagy valami fényvédős ajakbalzsam és kész.

Nagyon sminkelni nem érdemes mert csak a baj van vele.

Ha én aki mindig 5 kiló sminket rak magára kibírtam, akkor te is kifogod! És jó strandolást :)

2009. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit se tegyél magadra.

1.Nem egészséges sminkkel napra menni,és gondolom nem csak a vízbe lesztek...

2.A fiúk tényleg szeretnek hülyéskedni,szóval simán benyomhatnak a víz alá stb.

3.Megmutathatod egy új,"natúr" oldaladat:)

2009. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
nem értem mi a baj azzal ha valaki szeret sminkkel menni ide-oda vagy mindenhova.Vegyél vízálló sminkeket...szemhéjtust is lehet venni...
2009. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én csak vízálló spirált szoktam:D éss...szemcerkát maxúgy h a szemed sarkába.az ha lejön könnyű leszedni de gondolom nemfog ha nem nyúlszhozzá
2010. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vízálló tus, vízállló szempillaspiorál, esetleg még vízálló rúzs; de ne dörzsöld az arcod.
2018. szept. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!