Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb körömerősítő?...

Melyik a legjobb körömerősítő? Amitől szép hosszú erős körmöm lesz? Tippeket várok!

Figyelt kérdés

gondolom rossmannban dmben kaphato lakkokra vagy esetleg a pata lakk? azt modnják az nagyon jo csak drágább ,,vagy vki meg tudja mondani hoyg hoyg hivják azt a terméket ami szintén ilyen körömerősítésre alkalmas ,de nem a lakkok körül van mondjuk a rossmannban hanem a sebtapaszok lábreszelők körül,,és gyógyszertárban is lehet kapni!

hozzáteszem hogy jol táplálkozom csak kivülről is szeretném ápolni a körmömet


2009. máj. 10. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia:) 1. Koromlakk:Flor Mar nail care Max Growth -én is ezt használom naon jo koroerosito és noveszto nekem segített:)drogériában keressd.:) 2.Viaderm kapszula koromerosítésre,hajerosítésre,és a szép borért:)szoval ez is nao jo ezt is használtam:)a gyogyszertárban kaphato kisebb nagyobb csomagolásban:) Remélem segíthettem sztem az eggyiket probáld ki nekem is sokatt segítettek így már szebbek a kormeim:)puszika szia
2009. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia! a lakk az golden rose-os googleban találtam hogy ismerem fel? mennyibe kerül?

és tényéeg erősebb lett tőle akörmöd?

2009. máj. 10. 20:05
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


ezek azok?hu én még nem láttam iylet rossmannban :P

ezek ilyen átlászóak ,,ha modnjuk kéket veszek akkor olyan kékes lesz?

2009. máj. 10. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Elozo vok:Igen pontosan ez az :DDD énnekm aroszaszín van és naon jo amugy átlátszo koromlakk cska oylan színesen van megcsinálv aszoval lehet h mindeggy de én asziszem h a rozsaszín van koromnovelésre és erosítésére hidd nekem télleg segítette:)olyan 600 forintba kerulhet sztem de én má régen vettem nem tom lehet h már drágább de non jo
2009. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszike utána nézek!:)
2009. máj. 10. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:

MAVALA SCIENTIFIQUE beszívódó körömerősítő!

Bombabiztos hatás, heti 3-4 szer jó böven a körömre kenve!Beton keménnyé válnak a körmök!Egy kis üveg több évig elég. Én már nem használom,mert nagyon erősek maradtak a körmeim.

2016. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!