Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mik a legjobb NEM izolációs...

Mik a legjobb NEM izolációs gyakorlatok testépítéshez? Leginkább az erőnövelés, izom állóképesség a célom, tehát nem akarok hatalmas izmokat és hízni se szeretnék, hanem minimálisra csökkenteni a testzsír %-om és erős, robbanékony, szálkás izmokat!

Figyelt kérdés

Szoktam futni, ugrálókötelezni, boxzsákozni, biciklizni, úszni, nyújtani, pilatesre járni, de most edzőterembe is szeretnék menni.

Szedek BCAA-t, fehérjét, vitamint, L-karnitint.

Zsíros, szénhidrát dús ételeket kerülöm ill. a cukros dolgokat.


2011. jún. 2. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha erőnövelés a célod akkor töltsd le és kezdd el fegyencedzés, terembe se kell lejárni hozzá.
2011. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát a 3 erőgyakorlat!
2011. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
youtube.com -> keresőbe: calisthenics -> profit
2011. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, ez olyan mint Hannibal meg Barilla.

Akkor ez lehet a legjobb nekem?

2011. jún. 3. 01:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Beteheted az edzésbe a burplee-t,meg a merev testes tartást is.
2011. jún. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A merev testtartást hogy kell szabályosan csinálni?
2011. jún. 3. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Lemész fekvőtámaszba,letámaszkodsz alkarra és befeszíted az egész tested a hátad egyenes a farizmot kell keményen befeszítve tartani főleg.

4perctől már mondhatni,hogy elég jó idő.

2011. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor én nagyon jó vagyok :D 2 perc után csak lustaságból és kényelmi szempontok miatt hagyom abba :')

ezt lehet úgy is végezni hogy kifordulsz egyik majd másik oldalra!


A kérdés - pont hogy nem testépítésre vonatkozik, mert nem akarsz izmot építeni :) szálkásodás étrend kérdése,

erőedzéshez pedig még ajánlhatom az 1 lezes fekvőtámaszt és az 1 lábas guggolást. ezeket is szabályosan van értelme végezni, rosszul nagyon nem nyerő.

2011. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!