Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » FIÚK! Nektek azok a lányok...

FIÚK! Nektek azok a lányok jönnek be akik agyon alapozzák és sminkelik magukat, vagy azok akik csak szempilla spirált és szájfényt használnak?!

Figyelt kérdés
Előre is köszi 14/L
2011. nov. 23. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Ezek a manipulatív, "Fiúk! Nektek a betegesre lesoványodott, undorító anorexiás idióták jönnek be, vagy a teltkarcsú, kissé gömbölyded lányok? Előre is köszi:)))"-féle kérdések. Tudod mit? Inkább sminkelje magát agyon egy csúnya lány, minthogy csúnya maradjon a szájfényével.:) Puszi a pattanásos arcocskádra!

19/F

2011. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól függ te kinek akarsz tetszeni? rózsaszín pólós divatmajomnak vagy azoknak akiknek van is valami eszük és nem vasalják a hajukat stb. ha a második akkor max spirál még szájfény se kell. viszont ha kell sminkelni rajtad sminkelj csak ne sokat. ha pedig b*zit keresel akkor nyugodtan fesd magad 8 kg cementel. de ehhez kép is kéne hogy meg tudjuk mondani mi jó neked
2011. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

A te korodban a legtöbb csaj küzd a pubertással, vagyis jönnek a pattanások, akit zavar az 4 réteg vakolattal lealapozza.

Ilyen idősen baromira nem kéne még sminkelni, főleg nem naponta, max alkalmakra. Amelyik fiúnak az ilyen agyonvakolt csajok jönnek be, valószínűleg az értékrendjük elég sekélyes és nem hiszem, hogy a belső értékeid nagyon érdekelné őket.


A hozzád hasonló flegma lányokat a normális pasik általában messzire elkerülik, remélem hamar kinövöd, bár tudom köztetek most ez a divat (nem ettől leszel menő).

2011. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

aki szép az szép

egyébként nekem a szolidabb jobban tetszik

2011. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sosem alapoztam és kentem vakolatot a fejemre, pedig pattanásos vagyok, nincs szép sima arcom mint a legtöbb nőnek, mégis imádtak a pasik mindig is. Nem ezen múlik. Alapozó csak ront a helyzeten, mert idővel még több pattanás lesz tőle.

Én a szemhéjamat festem csak, korrektort használok ha kell, semmi mást. Nekem éppen elég. És mint írtam, a pasiknak is tetszek így.

2011. nov. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az "agyonsminkeltek nevében": inkább vagyok "agyon sminkelt" mintsem egy flegma libuska (: <-- majd pár év múlva rájössz, hogy a külső megfog de a belső az ami megtart.


Amúgy alapozó elsősorban bőrpírt segít eltüntetni, kis bőrhibákat mint például mitesszer vagy pattanás ajánlottabb korrektorral.

2012. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!