Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vízálló szemceruza, ami nem...

Vízálló szemceruza, ami nem kenődik el? Hol, milyet vegyek?

Figyelt kérdés
nem úszni mennék vele vagy ilyesmi..:D Igazából koncertre kell... metál koncert lesz jó sok ugrálással. utoljára nem festettem ki magam, mert nem akarom hogy a fél fejem fekete legyen az elfolyt sminktől, de most ki szeretném.. mi az ami jól bírja? ami másfél órás ugrálás után sem kenődik el, szépen megmarad? Az ára nem annyira fontos, de márkát mondjatok! köszi szépen.:)

2011. nov. 23. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami vízálló nem feltétlenül tartós is. Ez a tapasztalatom.

Márkát nem tudok mondani mert a márkásak nekem nem váltak be, se az olcsó, sem a drága. Inkább a névtelen olcsóak közt találtam jót. A nagyon puha ceruzák úgy vettem észre hamarabb elkenődnek. A keményebbel nehezebb kifesteni magad mert alig akar fogni, de tartósabb.

Meg mielőtt felkened mosakodj meg, púderezd körbe a szemed hogy ne legyen nedves se zsíros.

Hát....nekem még sose folyt le a sminkem koncerten... de tökéletes sem marad soha senkin. Wc-re menetkor igazítani szokás rajta, szerintem mindenki így csinálja:)

2011. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mac vízálló tus. <3

Átbulizott éjszaka után, amikor bőgtem, táncoltam is, ugyanolyan volt reggel a tusvonal mint az előző nap elején :)

Bár persze miután Mac, ezért nem olcsó dolog.

2011. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!