Jók a Lora termékek?

Figyelt kérdés

Púder

Korrektor

Pirosító

Szájfény

?


2011. nov. 27. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból nemtudom, de blogokon olvastam teszteket, és elég jó értékeléseket kaptak..
2011. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én púdert használok lorától, sztem jó,meg vagyok vele elégedve.
2011. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
bár nekem csak szemhéjtusom van a Lorától (az egész jó), azt hallottam a többi termékről is, hogy jók. Nyilván van jobb márka is, de összességében pozitív dolgokat hallottam róla :)
2012. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Nekem is van szemhéj tusom, az 2 perc múlva lejön, darabokban vagy egyben; de már a kezemen is teszteltem, ott egy mozdulattal lejött csíkba,mint a gumi...

Vettem egy szemhéjpúder palettát is, bár a színei egész jók lennének, de nagyon csillog, ezáltal tök olcsó hatása lesz, bár talán tartósnak elég tartós az árához képest; időnként használom csak.

A többi termékre ezek alapján nem nagyon vagyok kíváncsi.

Ja meg van egy régebbi szemceruzám tőle, de nagyon kemény és fakó is a színe.

2012. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%

Én is vettem már egy-két dolgot a Lora-tól, nem váltak be; egyetlen ceruzám van, ami viszont eddig a legjobb az eddig megvett ceruzáimból, ez egy fehér szemceruza.

Ezt tuti újraveszem, ha elfogy, vízvonalra használom, optikai nagyításhoz,minden jót el tudok mondani róla, fog, tartós, nem irritálja a szemem-hihetetlen, volt vagy 200 Ft.:)

Többi cuccát nem is merném magamra kenni(olyanokat, amit kérdeztél), mert túl olcsó, ha már olcsóbb árkategóriájú sminkcuccot keresel, akkor inkább nézegess az Alverde termékei közt, ezek természetes, növényi összetevőkből állnak.

2012. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
hát,amiket felsoroltál pont nem volt,de azt tudom,hogy a körömlakkok nagyon jók,a szempillaspirál viszont elég rossz..nagyon szépen meg tudtam vele csinálni a szemem,de viszont amíg mgcsináltam kenődött jobbra balra,tiszta fekete lett a szemem,meg ilyenek..nem egy csúcsmárka,de van rosszabb is
2012. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem pont a körömlakk a legrosszabb.
2012. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én csak a szőlőzsírjukat használom. Nem mondom hogy tökéletes, de legalább nem cserepes tőle a szám. Tesóm szempillaspirált használ, azt mondja hogy az jó. Épp tegnap gondolkoztam azon, hogy veszek korrektort, hátha jobban fed meg jobban passzol a bőrömhöz, mint ami van... De végül napoltam a dolgot.


16/L

2012. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Nekem rózsaszín csillámos körömlakkom volt, kb egy hónap alatt jött le teljesen. Szemhéjpúderem is van, valóban nagyon csillog de egyébként az árához képest megéri.
2012. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem jó! Kínai termék és anyagai tiszta mű dolgok ne dőlj be annak h olcsó! Ha mindenféleképpen olcsót akarsz vagy nincs pénzed profi termékekre akkor nézz utána neten h mikbe vannak olyan anyagok amik nem ártanak annyira és csak úgy megsúgom h fokozza a bőrrákot. Kozmetikumokkal foglalkozok, innen tudom. Nem forgalmazásban, hanem ellenőrzésben, kivizsgálásban. De a lengyel termékek többsége jók mint például L'oreal, Vollare, Butterfly, Ingrid, Verona, Giselle, Paloma stb
2012. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!