Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés műkörmöt akarok magamna...

Nonababy kérdése:

Zselés műkörmöt akarok magamnak építeni. Már sokszor voltam műkörmösnél, és nagyon megtetszett ahogy csinálta! Ezért ugy gondoltam hogy én is kipróbálnám itthol. Tudom nagyjábol hogy mit hogy kell csinálni de leírnátok?

Figyelt kérdés

www.diamondnails.hu/indulo-keszlet/kozepes-zseles-mukorom-epites

Szerintetek ez a csomag megfelelő lenne nekem?


2011. nov. 28. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Ha tudod, minek leírni. Okos, ügyike vagy te, majd megoldod.


Amúgy tök mindegy, mivel cseszed szét a kezed, bármit vehetsz :D

sok sikert!

2011. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Tudod hogy kell csinálni, de mégis írjuk le?? Egyrészt ha annyira megfigyelted volna, nem kérdeznél, másrészt ha nagyjából képben is vagy a sorrenddel, azt úgyse tudod, hogy mit miért kell használni. Miért nem a volt körmösödet kérdezed? Talán mert nem mondaná el? Ha annyira csinálni akarod, menj el tanfolyamra és tanuld ki a szakmát. Bár ha anélkül szeretnéd tönkretenni a körmödet, hajrá!
2011. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Drágáim..-.-" ha ennyire unatkoztok hogy a hülyeségeitekkel traktáltok menjetek máshova ahol vkit érdekel h mit mondottok;).Nem vagyok kicsi nem kell kioktatni.na pá ..-.-"
2011. nov. 28. 16:55
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
Na, ha már nagy vagy, akkor gányold úgy a körmöd, ahogy a körmöstől láttad. :D Aki ilyen okos, annak nem kell tanács.
2011. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nehogy azt hidd h ennyire analfabéta vagyok a műkörömépítéshez ;) csak szerettem volna teljesen megerősíteni a tudásom.de hát.itt csak rosszakarók vannak ;) akik vagy féltik a tudások v irigyek.ennyi.
2011. nov. 28. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél ilyen műanyag műujjat:)A körmöstanoncok is azon gyakorolnak:)Gyakorolj sokat,aztán csinálhatod magadnak:)Ha már magadnak nagyon jól megy,akkor másoknak is!


Ami a készletbe van,ahhoz szerintem kell még pár dolog.


A lényeg:

nagyon jó ecset kell,kicsi,nagy,közepes stb

3-4féle zselé(építő,díszítő,sima,fehér,esetleg körömágyhosszabítós)

reszelők(ebből is jóminőségű,sima,hosszú,dörzsis,bufi ecset stb)

jó uv lámpa(nagy teljesítményű),amibe belefér az egész tenyered(hogy ne kelljen az ujjaidat mozgatni benne!-főleg ez miatt folyik el soxor a festék az uv lámpába)

akkor jó körömkészlet


Remélem valamit segítettem.Én nem hurroglak le,mert ha lesz pénzem én is csinálom magamnak:)Csak sok lóvé kell egy induló készlethez sajnos.


aláírás:egy rohadt elégedetlen vendég,aki már a reméli h a 3.műkörmöse képes lesz jó körmöket csinálni...

2011. nov. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
bufi ecset helyett bufit akartam írni:)
2011. nov. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Én is akartam olyan ujat venni :)Megveszem még azt a pár dolgot is amit mondtál.Remélem jó lesz ,annyira várom már.Nyugii jol megfogja csinálni :)
2011. nov. 29. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!