Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kipróbálnám hogy myilyen,...

Melinda- kérdése:

Kipróbálnám hogy myilyen, Megemlítsem anyunak?

Figyelt kérdés
12 Éves vagyok! Van már mellem hát nem azt mondom hogy bazi nagy de de azt se hogy tull pici. És kiszeretném próbálni hogy milyen a melltartó. Nem egyből 50 et akarok venni hanem 1 et ilyen próba ként....Megemlítem anyunak hogy vegyünk eggyet??
2011. júl. 26. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2011. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Deédes:)Persze mond neki nyugodtan,simán lehet 1-2 melltartód ilyen korban szerintem,csak akkor vedd fel,amikor mész valahova,otthonra fölösleges! Amúgy most jót nevettem,12 éves vagy és biztos vagyok benne,hogy már neked is nagyobb melled van,mint nekem 16 éves létemre...:D
2011. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köcönöm a válaszokat! :D És kétlem hogy nagyobb a mellem :DD
2011. júl. 26. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
adom a 16:33asat én is ugyanezt érzem :DDD
2011. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 hot_kiss ***** válasza:
100%

Én is csatlakozom, csak én már lassan 17 leszek. ;D :(

Nyugodtan szólj, anyukád is mosolyogni fog egyet és helyeselni(:

2011. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na,akkor nem vagyok egyedül...:D És hidd el kérdező,hogy de!:D Én már kezdem elfogadni,hogy mindig ilyen picike marad,sajnos növeszteni nem tudok..:( :DD
2011. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát az utolsó kommentelőnek ne csüggedj a melled miat! :D Egy nőn nem az a legszebb dolog akik meg azt nézik azok kapják be elnézést a kifejezésért!!! A többieknek pedig ne mindig a mellünkkel foglakozzunk amugy lehet hogy valakinek a pici mell is jól áll, de nem a mell a fontos több szép dolog is van egy nőn! :DD És már biztos hgoy megemlítem anyumnak amugy nekem is van egy olyasmi érzésem hgoy nem lessz valami nagy a mellem :/
2011. júl. 26. 18:02
 8/9 anonim ***** válasza:
megzabállak, de aranyos vagy:))) persze, szólj anyukádnak, de azt javaslom, hogy semmiképp se hord otthon, csak akkor, ha mész valahova. ez azért fontos, mert ha állandóan melltartót hordasz, el fogja veszíteni a melled a természetes rugalmasságát, és nem fog szépen állni magától, lógni fog. ha csak akkor hordod, amikor tényleg kell, egy lépést teszel azért, hogy a melleid megtartsák szép formájukat. ja, és egyelőre kerüld a push up-osokat!->ezt is a fent leírtak miatt érdemes:)
2011. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Áhh értem... Köcönöm szépen:) push op os melltartót hordani:D És én is hallotam rola hogy ha sokat hordom itthon is a melltartom akkor logos lessz amit nem nagyon szeretnék :)) Amugy most ilyen..hát ugymond toppot hordok :D és még egyszer köszönöm a válaszokat!! :)
2011. júl. 26. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!