Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki a szem belső sarkát is...

Aki a szem belső sarkát is kihúzza tussal/ceruzával, az hogy csinálja, hogy nem folyik szét a festék és nem lesz ott egy csomó?

Figyelt kérdés
Kettőt pislogok, már olyan lesz :D Ilyenkor fültisztítóval kiszedem, de sok olyat látok, aki egész nap hozzá se nyúl, mégis úgy marad ahogy megcsinálta reggel. Vízálló cuccok nem jöttek be, valami más?
2011. nov. 28. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Szerintem próbáljuk meg elfelejteni, hogy ilyen is létezik, igazából nem is szép :)
2011. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én általában szoktam fixálni fekete szemhéjpúderrel. Valamennyit segít rajta, de egész nap így sem tartós. Van, hogy utána kell igazítanom. Ja, és a szemceruza alá alapozót teszek.
2011. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó....a szem belső sarkába alapozót, meg szemhéjpúdert? Az kicsit azért irritálja a szemet, nem? Amúgy meg szerintem aki nagyon könnyezik, el fog neki így is úgy is folyni, csinálhat bármit. Én is vízállóval kihúztam egyszer, és úgy éreztem, mintha kiszárította volna a szememet.
2011. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én cemzeruzával szoktam meg csinálni , de nem vizáló és egész nap birja vagy legalábbis 4-5 óráig igen ... és nem szoktam a suliban utána festeni vagy valami.próbáld meg ugy h egy kicsit az alsó szempilla tövéhez is raksz : ) remélem tudtam seginteni
2011. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az elözö vagyok :D és délután 4-5 órára gondoltam
2011. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!