Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok élethű színes...

Hol tudok élethű színes kontaktlencsét venni?

Figyelt kérdés
Nem túl drágán. Nem internetről akarok rendelni, de ha onnan akkor csak belföldről.
2011. nov. 28. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem menyj el szemorvoshoz, nekem is ott mutattak egy katalógust, amiben mindenféle kontaktlencse volt. Amúgy is jobb, ha szakember mutatja meg neked, hogy kell használni.. :) Vagy ha jó a szemed, akkor is tud tanácsot adni, hogy hol szerezhetnél dioptria nélkülit. :-)
2011. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ofotértben a kék-ből van 2 fajta(legalábbis mikor én vettem régebben),a szürkéskéket választottam mindig,mert teljesen élethű volt.

Annyi,hogy ha nagyon közelről nézed,akkor átlátszik az eredeti szemed néhány pontban,csíkban(de ez is az élethűsége miatt van).

10e kb...dioptria nélkül 1 hóra....

2011. nov. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van olcsóbb is 5-6 ezer környékén?
2011. nov. 29. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!