Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szalagavatóm lesz, keringőt...

Szalagavatóm lesz, keringőt nem táncolok viszont osztálytáncban részt veszek. Érdemes ennek ellenére megcsináltatni a hajam az alkalomra?

Figyelt kérdés
Talán hülye kérdésnek hangzik, de nekem komolyan olyan érzésem van, hogy talán nem is érdemes megcsináltatni a hajam csak a tűzés miatt(ha megcsináltatom akkor nem konty lesz mert nem keringőzök, és nem is valami extravagáns, csak valami egyszerű), tökre elbizonytalanít hogy van aki nem megy fodrászhoz, én meg esetleg túl komolyan veszem ezt az alkalmat és kínosan érzem majd magam mert így "kiöltöztem".
2011. nov. 28. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem keríngőztem, de voltam fodrásznál! Egy ezresért szépen behullámosította.
2011. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is a többség csak az osztálytáncban volt, de a bálra volt mindenkinek királylányos ruhája, meg hipertrendi műkörme, meg frizurája, meg sminkje, meg minden.... de te tudod, mennyire szokás flancolni a sulitokban. Ahogy elnéztem, a miénk elég átlagos szint volt. Ha van rá pénz és épp szeretnéd, csináltathatsz frizurát, ha nem akarsz, nem kell, semmi kényszer. :D
2011. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magadnak is megtudod csinálni :) megmosod, besütöd göndörre, és kicsit hátul megtűzöd.


Egy kép róla :

[link]


ilyesmire simán megtudod csinálni, nekem a ballagáson volt ilyen, és én csináltam magamnak, pedig a kézügyességem nulla.:D

2011. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!