Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek gáz ez a táska...

Szerintetek gáz ez a táska középsuliba 17 évesen? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ezt a táskát vinném holnap: [link]


Ilyen színű és pont ilyen, de ez gáz a suliba? És piros kabát, farmer és csizmával is elég gáz? :S


2011. nov. 28. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

maga a táska egyáltalán nem gáz


az gáz, hogy ilyen kérdések foglalkoztatnak ...

2011. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazán boldog lehetsz, ha ilyen kérdések foglalkoztatnak. Engem most az foglalkoztat, hogy ugyan mi a fenéből fogom a karácsonyi ajándékokat megvenni, ha a rezsit kifizetem? A kettő együtt sajnos nem megy.
2011. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nem kell egyszerre lehordani, mivel én a suliba egy nagy szerencsétlenség vagyok, mivel barátaim sincsenek azért kérdeztem meg, és engem is foglalkoztatnak más dolgok,de köszi.
2011. nov. 28. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
őőőőőőőőőőő IGEN!!!!!
2011. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem olyan húú de gáz, mondjuk nem is egy divatos darab. Ha neked tetszik, akkor ne foglalkozz vele, hogy mit gondolnak mások, hordd nyugodtan.


(Amúgy baromira örülök, hogy megnyitottam ezt a kérdést, mert pont tegnap kerestem ugyanilyen táskát a neten, de nem találtam. :D Apukámnak akarok venni karácsonyra.)

2011. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!