Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A józsefvárosi piacon mennyibe...

A józsefvárosi piacon mennyibe kerül kb egy Louis Vuitton monogrammos táska?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
A saját érdekedben mondom: ne csinálj bohócot magadból. Vagy menj be. L.V.-ba és ott vegyél magasnak negyedmilláért eredetit, vagy hagyd az egészet... azt hiszed nem ordít rólad messziről, hogy egy átlagember (hogy ne írjak prolit...) vagy, aki egy hamisított szarral akar menőzni?
2011. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ki kérdezett te majom? nem nyomsz
2011. nov. 19. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, de egy jó hamisítvány legalább 20ezer, ebből pedig már vehetsz egy kevésbé márkás(gas, mango, guess, stb) eredetit is, amivel senki sem fog kiröhögni. Én is szeretnék egy LV-t, de hamisat semmi pénzért nem vennék.
2011. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
6000-nél kezdődik az égés ára
2011. nov. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Fila lecsengett, ez lesz a legújabb, a hamisított felsőkategóriás cuccok? Kismajom, ha nincs gyémántgyűrűd és Rolex órád, akkor minek a Louis Vuitton? Ezzel úgysem tévesztesz meg senkit, pontosan tudjuk, hogy melyik társadalmi réteghez tartozol: nem ahhoz, aki az eredetit valaha megengedhetné magának... Sebaj, járasd le magad nyugodtan, téged néznek majd hülyének.
2011. nov. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már nem azért, de ki a faszom kérdezte a véleményedet? dugd fel magadnak! egy kérdést raktam fel, NEM véleményt kértem. Ki mondta, hogy magamnak lesz? Ki mondta, hogy nem engedhetném meg magamnak? Ki mondta, hogy nincs rolex órám?

Csak érdekelt, és megkérdeztem..annyira szánalmasak tudtok lenni

2011. nov. 20. 10:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom párezertől pár tízezerig.


Amúgy meg, ha nem bőrdíszműves vagy minőségellenőr az illető, akivel találkozol, le se sz*rja, eredeti-e vagy sem.


Megjegyzem, eredeti LV-hoz is lehet sz*rul felöltözni, azzal is gáz a farmer + tornacipő kombó, akkor is, ha márkásak. Ennyi.

2012. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
a hádában én beszereztem kettőt, 1490ért (külön-külön). azt meg leszarom, h lerí róla h hamisítvány.
2012. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!