Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik szükségesek egy otthoni...

Mik szükségesek egy otthoni füllyukasztáshoz? (semmi extra, nem porcba, csak a cimpába :-P)

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 15:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
Egy hegyes tű, egy doboz gyufa, tisztaszesz. A tűt sterilizálod a gyufa lángjával majd a tisztaszesszel bedörzsölöd as lyukasztás helyét hogy az is steril legyen, a gyufásdobozt odaszorítod a füled mögé és szúrsz...
2011. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Gondolom iylen jó vastag tűvel kell... És elég a a gyufa lángja, az sterilizálja a tűt?

(És ha kiszúrtam, rögtön mehet bele a fülbevaló? Gondolom vérezni fog rendesen)

2011. nov. 29. 16:03
 3/11 anonim válasza:
A nők mitől ilyen bátrak? :D
2011. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mitől ne lennének? : P
2011. nov. 29. 17:12
 5/11 anonim ***** válasza:
ha sok dezodort fújsz rá, kicsit "lefagy", és akkor nem is fáj annyira, bár lehet hogy ez nem túl steril megoldás..
2011. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hol találod el a füledet.

Én személy szerint már jó pár lyukat szúrtam másoknak is és persze magamnak, én voltam a kísérleti alany :))

Ha így állsz hozzá akkor szerintem menj szakemberhez, neki se állj otthon, mert így nem fog sikerülni.

Ha úgy döntesz, hogy még is megcsinálod akkor:

1. vegyél a gyógyszertárban 1,6os (sárga tetejű) tút, meg fertőtlenítőt.

2. fertőtlenítsd le a szúrni kívánt felületet, a tű a kezedet és a fülbevalót.

3. ezt csináld meg még 1x, majd szúrd ki a füledet.

4. kicsit fájni fog, lehet vérezni is, de ez ezzel jár.

5. miután kibökted a füledet, a tű végébe rakd bele a fülbevalót és told ki a füledből vele a tűt.

6. rakd rá a fülbevaló szárára a kis pöcköt ami a fülbevalóhoz tartozik, majd ezt az egészet fertőtlenítsd le.

Ha porcba szúrod annak a gyógyulási ideje jó pár hónap, míg a húsba szúrt lyuk 2-4 hét alatt begyógyul. Forgasd minden nap, hogy ne nőjön be a füledbe a fülbevaló. Hajrá :)

2011. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!!!

Hát nem "így állok hozzá" a fájdalom, meg a vér egyáltalán nem zavar, ezekkel tisztában vagyok, csak nem szeretnék ostobán belecsapni, hogy aztán lerohadjon a fülem, hanem szeretném rendesen! :D Úgyhogy köszönöm szépen a részletes leírást!!! :))))

2011. nov. 29. 17:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Szívesen :)) és sok sikert :))
2011. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. nov. 29. 20:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem az unokatesóm szúrta a fülem így.:

Felforrósította a steril tűt, egy almát kicsit átszúrt előtte egy másik tűvel, hogy azért lássa, hova megy a tű, beleszúrta az almán keresztül a fülembe a tűt, ugye átment, elkapta az almát és jeget rakott oda. Nem fájt, nem vérzett, és ilyen módszerrel, az egyik fülembe 2 a másikba 3 lyuk van :)

2011. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!