Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence tegelyes tus es hozza...

Essence tegelyes tus es hozza valo ecsetrol mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2011. dec. 1. 00:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve a hasznalat utan az ecseet ki kell mosni vagy eleg ha a felesleget lehuzom vmi zsepin...vagy viz ala is? Es elotte teynleg be kell vizezni kicsit??
2011. dec. 1. 02:56
 2/10 anonim ***** válasza:

A tus nagyon jó, tartós, levakarni is alig lehet. Nem kenődik el.

Az ecset nekem nem jött be. Túl kemény és érdes, meg nem is lehet vele igazán vékony vonalat húzni. Úgyhogy ezt megvettem, de nem használom.

Nagyon vékony tusecsetet használok hozzá, nem szoktam minden használatkor kimosni, csak letörlöm egy kis tonikos vattával vagy sminklemosó kendővel.

2011. dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mas fajta ecsetet hol tudnek venni, ami nem tobb ezer ft...de a cepnak megfelel?
2011. dec. 1. 10:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Catrice kétvégű tusecsete elég jó. Az egyik vége ferde, a másik meg hegyes. Így ki tudod tapasztalni, hogy neked melyikkel könnyebb dolgozni.
2011. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be az Essence tégelyes tus, felkenem, akár alappal, akár nélküle, 1 óra múlva már alig látszik belőle valami. Eddig ez a legrosszabb amit használtam.
2011. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A tust még nem próbáltam, de az ecset megvan, és nagyon szeretem. Olyan vékony vonalat tudok húzni vele, mint eddig egy ecsettel sem.
2011. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amióta rájöttem,hogy,hogy kell használni azóta imádom *-*
2011. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
bnőmét kipróbáltam ma reggel kb..és még most is tart...nekem tartóségra bejön..ecset se rossz, de megnézném ferdével milyen, háta az jobban kezemre van!:)
2011. dec. 1. 18:57
 9/10 anonim válasza:
Szerintem is jó az Essence zselés tusa, én is ezt használom..az ecsettel nincs különösebb probléma, de én rendeltem kimondottan tusvonal húzására valót. :D
2012. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hol és mennyiért és milyet?:) És jobb szerinted ?? (gondolom igen)
2012. febr. 11. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!