Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért gennyedzik a köldök...

Miért gennyedzik a köldök piercingem?

Figyelt kérdés
3 hónapja csináltattam, semmi baj nincs vele tisztítom rendesen 70%os alkohollal hetente, mégis naponta egyszer ha kicsit megnyomom akkor kibuggyan belőle egy kis csepp genny.. nem fáj, nincs bepirosodva se megdagadva.. miért lehet ez? esetleg voltmár hasonló esetetek? Ti mit csináltatok? elöre is köszi
2011. dec. 1. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Még gyógyul :) nekem is 3-4 hónapig így volt. Nyugi, meg fog szűnni, de a köldökpiercing gyógyul a leglassabban.
2011. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt nagyon hosszú ideig... aztán ki kellett vennem egy orvosi vizsgálat miatt, és pár nap múlva tetettem vissza (nem kellett újra szúrni, de inkább nem próbálkoztam itthon), akkor már tökéletes volt utána. Kentem kamillateával és betadinnal pár napig és azóta semmi gondom nem volt vele.
2011. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. dec. 2. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!