Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fekete körömlakk suliba egy...

Fekete körömlakk suliba egy 12 évesnek? (L)

Figyelt kérdés
Szerintem egy körömlakk nem mutathatja ki a mai világba azt hogy ki kicsoda. Nem szoktam élénk színeket hordani és most sem oda akarom hanem csak úgy. itthon. de mi a véleményetek arról aki fekete körömlakkal megy suliba? És hány éves kortól gondolnátok elfogadhatónak az élénk , rikító színeket a körmön?
2011. dec. 2. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem lehetett még átlátszóval sem...12 évesen általánosban ne ezzel foglalkozz még, de egy szolíd szín persze még belefér. De feketét még ne.
2011. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem undorító a fekete körömlakk, ahogy ezek a manapság divatos kihegyezett műkörmök is. Ízlésficamos, nagyon. 24/F
2011. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ray Ban: köszi a választ. (persze az elsőnek is). Szerintem jól néz ki. nekem nagyon tetszik. Ez a lényeg : ) Ment a zöld kéz! :D DE amúgy a ti véleményetekre vagyok kíváncsi.

Jah! ÉS amúgy megértem a válaszod. :)

2011. dec. 2. 20:19
 4/15 anonim ***** válasza:
Ray Ban: egyetértek veled.hogy is lehet olyan udorító körömmel kilépni a házból.az egész felületes.én 13 éves vagyok és egy hónapban egyszer ha kifestem a körmömet,akkor is csak átlátszóval.:D:D
2011. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Szia, szerintem 12 évesen lehetne világos rózsaszín, testszínű, esetleg mályvás körömlakk, amúgy a fekete szerintem gyönyörű, és fel lehet dobni egy világosabb matricával, de suliba azért nem engedném meg a lányomnak. Nyári szünetben szerintem egy kislánynak lehet tiri-tarka a körme :) suliban inkább visszafogott-natúr színek, vagy csak átlátszó, esetleg van olyan ami átlátszó de csillogós!
2011. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Ne, ne használj fekete körömlakkot! Lehet most még tetszik, de pár év múlva ha visszagondolsz elszörnyedsz majd.

Amúgy a fekete körömlakk valami szép mintával Szilveszterkor lehet szép, de szerintem tényleg nem való.

2011. dec. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
12-13 évesen én is használtam fekete körömlakkot, a tanárok nem szóltak, mivel az osztályban én voltam a legjobb tanuló, szerintem ha nem szólnak érte akkor használd.
2011. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

szerintem simán belefér, én 12 évesen már festettem a körmömet feketével :) a tanárok nem szóltak, inkább a szüleim, dehát... :D nyugodtan fesd ki a körmödet feketére, vagy amilyenre tetszik, szerintem nagyon jó dolog a körömlakk és jól is néz ki, szóval hajrá!

mostanában szoktam rá az élénk (néha neon) színekre, egész különlegesek vannak, most például neon-kék van, meg vettem olyan zöldet is, ami elvileg neon fényben/discoban világít.

2011. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha kifejezetten meg van tiltva az iskolába (ez általában a vallásos sulikban van így) a kormok festése, ne nagyon feszegesd a határokat, viszont ha nem szólják meg, a szuleid is elfogadják(jó esetben még pár dicséro szót is kaphatsz toluk, vagy anyukád festi ki a kormeidet), akkor nyugodtan. Abban egyetértek veled, hogy a mai világban egy koromlakk nem sokat mutat az ember személyiségébol.

Mondjuk a fekete az pont egy olyan szín, ami vagy tetszik, vagy nem a kormon. Mellesleg nem mindenki tudja hordani ezta a színt, van, aki egyszeruen kellemetlenul érzi magát egy fekete vagy bármilyen sotét koromlakkal a kormein. Én imádom a fekete koromlakkot, gyakran megyek ilyen kormokkel suliba, szóval semmi negatív véleményem nincs errol.

Szerintem mondjuk ilyen 12-13 éves kortól elfogadható a koromlakk, legyen az egy lágy, enyhe rózsaszín/bézs, vagy egy élénk, rikító szín.

2011. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
A lábadra is kell.
2011. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!