Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Volt már valakinek problémája...

Volt már valakinek problémája ezzel az online parfümériával? Pl. Nem eredeti parfüm

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 2. 20:31
 1/4 anonim válasza:
Volt. Nem volt eredeti.... 2szer is adtam pedig esélyt nekik...
2012. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jó lenne, ha jönnének mástól is vélemények... hogy nemcsak velem történt meg...
2012. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az enyém sem eredeti, mert nagyon hasonlít de valahogy mégsem ugyanaz, van valami fémes illata, és a tartóssága, hát... Pink Sugart vettem próbaképp, köztudottan nagyon tartós illat és max két fújás kell csak és egész nap illatfelhőben úszol, de evvel nem vagy 6-8 fújás kell, hogy érződjön és így is csak én érzem vagy aki intimebb kapcsolatba kerül velem. Nagy csalódás! Nem, tudom máshonnan merjek-e rendelni még ezek után. Mondjuk most ez 100ml-s volt lehet, hogy kisebb kiszerelésben több esély van eredetire.
2012. jan. 16. 07:35
 4/4 anonim válasza:
Sajnos azt használja ki a "cég", hogy a hétköznapi felhasználó nem parfümszakértő, így már önmaga is elbizonytalanodik, amikor a kedves fiatalember megpróbál meggyőzni arról, hogy lehet ma másabb hangulatban van a naív ügyfél, és biztosan másképp érzi. Én messze elkerülöm a parfum.hu-t. Engem ne nézzen hülyének, évek óta használok egy illatot, felismerem tán, ha wc illatosító szaga van annak, amit megpróbál rámtukmálni... egy jó kis ellenőrzés (eredetvizsgálat) nem ártana nála...
2012. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!