Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha van 1 pc-d, bárhol, az...

Ha van 1 pc-d, bárhol, az most lényegtelen. És bizonyos idő után megunod, akkor? . Többi lent.

Figyelt kérdés
szóval szépen forr össze? Látható lesz majd a helye pl. 2 évi bentlét után? Mennyi idő még összenő? Lehet utána újat szuratni ugyanoda?
2011. dec. 4. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem szemöldökömben volt, 4-5 éve nagy divat volt. aztán meguntam, nem is tetszett annyira. kb. 1,5 évet lehetett bent. nekem azóta 2 kicsi mélyedés van ott, de csak közelről látni. nekem kb. fél év volt, mire összenőtt, de ez nagyon változó, helytől is függ.amúgy persze, szúrathatsz ugyanoda megint.
2011. dec. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2,5évet volt egy ajakpiercingem. és alig látszik a lyuk. gyorsan össze is forrt nekem, pár perc alatt.
2011. dec. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem orrpiercingem van 2,5 éve, imádom nem is akarom kivenni, viszont több ismerősöm kivette (mindenki elég régen) és látszik nekik a helye észrevehetően. Szal sztem egyik piercing helye sem tűnik el teljesen, van ami nagyon látható marad.
2011. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!