Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Békéscsabán tudtok olyan...

Békéscsabán tudtok olyan ékszerészt, aki elvállalná, hogy összébb vesz egy ezüstgyűrűből? (Nem csillagászati áron).

Figyelt kérdés

Van egy nem túl vastag ezüst gyűrű, az elején félkörben kövek vannak.Nagy a lányom ujjára és szeretném, ha valamit csinálna vele az ékszerész.Csak 1-2 millimétert kellene kivágni belőle.De már jártam két ékszerésznél, ők azt mondták, ha összébb vesznek belőle, kilazulhatnak a kövek, meg újra kellene fényezni a gyűrűt és az elég drága.

De nem tudom elhinni, hogy ilyen macerás lenne, egy ilyen kis átalakítás.

Tudnátok valamit tanácsolni?


2011. dec. 7. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
én ugyan nem vagyok ékszerész, de jól mondták, hogy nem biztos, hogy lehet szűkíteni, ha úgy vannak benne a kövek. Mondjuk nem értem, miért nem hiszel neki, ő a szakember? Gondolom, neki is kell a pénz, tehát nem mondta volna, ha nem úgy van.
2011. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem minden ékszert lehet megváltoztatni, mert tönkremehet.

Nem értelek, két szakember is megmondta, hogy miért nem akar hozzányúlni, akik a kezükbe fogták a kérdéses ékszert.

Ha nem hiszed el azoknak, akiknek ez a szakmájuk, akkor itt mit vársz? Látatlanban azt mondjuk, hogy DEEE, meg lehet csinálni!!!

Utána meg ha kiesnek a kövek, akkor még te leszel felháborodva...

2011. dec. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát, igazatok lehet.Talán nem kéne tényleg hozzányúlni, de ballagásra kapta , tetszik is neki nagyon, csak nem tudja hordani.Ezért gondolkozom, mit lehetne tenni.

Átvennék esetleg, de filléreket fizetnének érte.De nem is lenne szívem eladni.

Hát, talán egyszer majd csak belenő...

2011. dec. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!