Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásároljak ahol végre...

Hol vásároljak ahol végre elfogadható minőségű ruhákat kapok nem csillagászati áron?

Figyelt kérdés
Nagyon betelt nálam a pohár, nem elég, hogy 1-2 normális darabért csillagászati összegeket kérnek, de még ráadásul egyszer sem lehet őket felvenni, mert az egyik szakad, a másikról leesik a gomb... Nem tudok már hova menni vásárolni. Illetve nyílván tudnék, de hát nem vagyok milliomos, sajna átlagbérből élő vagyok és nem tehetem meg, hogy minden hónapban 20-30 ezreket költsek ruhákra. Van valami jó ötletetek?
2011. máj. 17. 10:10
 1/8 anonim válasza:
100%
vannak olyan kínai özletek is ahol minőségi áruk is vannak nemcsak vacak kínai ami 1-2 nap után már szakad.De amúgymeg ki kell fogni,hogy melyik üzletbe mikor vannak jó leárazások.:)
2011. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
általában a jains club-ban jókat lehet venni, sok centerben- plázában van ilyen üzlet. a C&A-ban is lehet jó cuccukra bukkanni.
2011. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A jeans clubban szoktam venni pólókat, de sajna kb 2 mosásig bírják utána teljesen eldeformálódik. Meg most vettem egy blúzt az meg egyszerűen csak szétszakadt, de nem is ám a varrás mentén...

C&A-t szeretem, de gatyát ott se lehet kapni, met nekem nagyon kiszokott nyúlni (a farmer). De eddig még amúgy a c&a- val vagyok a legjobban megelégedve. Én nem értem ám ezt a dolgot: a minőség csak azoknak jár akik több 10ezret fizetnek ki egy pólóért vagy gatyáért?

2011. máj. 17. 12:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, rá lehet akadni ahogy leírt az első válaszoló jó cuccokra kínaiban is ami külsőleg és minőségileg és megfelel, de ugyanígy van a jains club-al.. még nadrágot az orsay-ban vetem egy ideig (legalsó ár belőle: 6000ft volt.. )szóval kínai
2011. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
én is a jeans clubban szoktam vásárolni semmi baja nem lesz a ruháimnak ha kimosom mindig 30fokon és leállítom a gépet miközben centizik hogy ne legyen annyira gyűrött és pörgesse szét.!!:D de szokta a retroban is vásárolni ott nagyon jó cuccok vannak és ha leárazás van akkor felsőket ki lehet fogni ami nem megy szét 1 hét alatt és az ára is tök jó! de a nadrág igy is drága én azt mondom hogy farmerra kell áldozni ha nem is miden hónapban. De ha meg veszel valami gagyit akkor ugyan ott vagy mert venned kell még egyet köv. hónapban!!!!!
2011. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a felsők közül a new yorkereseket szeretem nagyon, van ami már 1 éve megvan sokszor hordtam és még mindig tökéletes.. farmert pedig általában kínaiban szoktam venni mert ott aránylag olcsó (3-4 ezer) és ugyanaz a minősége szerintem mint egy 10ezresnek.
2011. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a RESERVED bolt a kedvencem. Imádom, sok különleges darabot be lehet szerezni, és kicsit olcsóbb mint a promode, hasonló mint az H&M.

[link]

2011. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hétvégén felderítek egy-két kínait, meg benézek a Reservedbe is- ott még azt hiszem nem is vásároltam, úgy hgy köszi a jó tippet. :)
2011. máj. 18. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!