Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a Lora...

Mi a véleményetek a Lora sminktermékekről?

Figyelt kérdés
Szemceruza, szempillaspirál, rúzs, szájfény, szemfesték érdekel.
2011. dec. 10. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem van tusom és spirálom(meg alapozóm, púerem, körömlakkom, szemfestékem.......) és szeretem, jók. főleg a tust szeretem nagyon ;)
2011. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos nekem nem váltak be - de hát olcsó húsnak híg a leve. A rúzsoknak szép a színe, de két perc alatt lejön, a borítása ripityára esik. Tudom az ára igen vonzó, szinte ingyen van, de én inkább veszek drágább, de jobb minőségű terméket.

Inkább kísérletező tiniknek ajánlom, ez játékszer inkább, mint sminkcucc.

2011. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hát én is ugy voltam vele hogy csak egy pár forint jó lesz az.. aztán vettem puwdert és szempillaspirált is. A szempillám egy időután elkezdett hullani ami, folyton bele ment a szemebe és hát szoszerint fogyot.. mire rájöttem h ez a vacak a hibás alig volt szempillám.. Szerencsémre pont szünet lett a suliba, nemhasználtam semmit. Szerencsére mára visszanőtt és nem is panaszkodom de megfogadtam olcsó sminket nem kenek magamra... most one by one-t használok ami igaz h 2500 forint kötül mozog , de legalább van szempillám. és még nagyon megnöveli az...
2011. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem jó! Kínai termék és anyagai tiszta mű dolgok ne dőlj be annak h olcsó! Ha mindenféleképpen olcsót akarsz vagy nincs pénzed profi termékekre akkor nézz utána neten h mikbe vannak olyan anyagok amik nem ártanak annyira és csak úgy megsúgom h fokozza a bőrrákot. Kozmetikumokkal foglalkozok, innen tudom. Nem forgalmazásban, hanem ellenőrzésben, kivizsgálásban. De a lengyel termékek többsége jók mint például L'oreal, Vollare, Butterfly, Ingrid, Verona, Giselle, Paloma stb
2012. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szemceruza: nekem nem jött be (bár alapjáraton nem szeretem a szemceruzákat). Nem volt elég erős a színe, hamar elmázgálódott


Szempillaspirál: egyet próbáltam, aminek fekete az egyik vége fekete a másik fehér. Ez sem jött be, túl sok festéket vitt fel, elnehezítette és összetapasztotta a pilláimat


Rúzs: még nem próbáltam


Szájfény: átlagos, szép a színe, nekem bejött


Szemfesték: kedvenceim. Van egy 8 és egy 3 színű palettám. Kedvező árú, szépek a színek, és tartósak is!

2012. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amiket írtál, jók, kivéve a ceruzát, mert z szétmállik a nyári napsütésbe, lefolyik, elmászik, csak akkor nem, ha 4-5 rétegbe babapúderezed, de nem éri meg a ceruzájuk, ablakon kidobott pénz, ahogy a szemtusuk is.......... De a többi termékük nagyonnagyonnagyon JÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!
2019. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!