Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért hullik a szempillám,...

Miért hullik a szempillám, mikor odafigyelek rá?

Figyelt kérdés
használok ricinus olajat, minden este bekenem(nem túlzás?) igaz, minden nap egész nap ki van spirálozva elég vastagon, de minden este alaposan lemosom. óvatosan mosom, mégis minden alkalommal kb. 5 szál kihullik. nem is értem, hogy lehet hogy még van egyáltalán szempillám. mit csináljak? másoknak miért olyan szép, dús.Mitől erősödik még?
2011. dec. 13. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne figyelj rá oda!
2011. dec. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó hogy hullik, a haj is hullik, mert valahogy cserélődnie kell. A szempilla életciklusa elég rövid.

Több szőrtüsződ pedig nem lesz, a ricinusolajtól sem, max azért jobb a helyzet, mert egészségesebbek és vastagabbak a szálak. Napi 5 szál az teljesen normális, nyugi. ^^ Egy jó spirállal pedig szépek lesznek a pilláid. Műszempilla méreteket azért ne várj, az természetesen elég kevés embernek adatik meg - mellesleg az összes nagyon durva szempillájú ismerősöm pasi. O_o :D Lehet hogy az a titok, nem kéne minden nap festeni? :D

Hát nekem elvileg sok és hosszú a szempillám, de amúgy teljesen átlagos, csak mivel sötét a hajam, jobban látszik, mint pl egy szőkének.

Am lehet sok minden nap olajjal kenni, egész nap festeni, mert mégis mikor kapjon levegőt? :S

Táplálkozz egészségesen, meg igyál sok vizet, mert kívülről akármivel kenheted, ha nem egészséges. :)

2011. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :)) de csak én vagyok egyébként, aki minden nap spirálozza? :/ az a baj, hogy anélkül nem szeretek kimenni az utcára. :D
2011. dec. 13. 12:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne hagyd a ricinust a szempilláidon miközben alszol. Mindig távolítsd el jó alaposan.
2011. dec. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De én alvás előtt teszem fel. nappal a spirálvan rajta, este meg az olaj. miért baj, ha éjszaka rajta van?
2011. dec. 14. 15:16
 6/6 anonim ***** válasza:
A szemednek nem jó, de szerintem a pilláidnak sem.
2011. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!