Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hullik a hajam?

Miért hullik a hajam?

Figyelt kérdés

pár hónapja nagyon hullik a hajam,és van,hogy így magától begörcsölődik a vége,és amikor próbálom így kikobozni,és ott húzogatom,mindig kijön az a tincs,aminek a vége így begörcsölődött


és fésülködés után is vagy egy fél marék haj ott marad a fésűben


ráadásul töredezik is a vége


és utoljára 3 hónapja vágattam le,azóta nőtt vagy 1 centit,azt cső


és ilyen 3 naponta zsírosodik


annyi baj van vele,hogy az nem igaz


mit tegyek? így is elég kevés hajam van,mostmár ki fog hullani az összes vagy mivan?


mit csináljak?


13l


2011. nov. 29. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Vitaminokat szeedj,és vegyél fel sapkát valószínűleg megfázott a fejed,ha nem múlik el menj el a háziorvosodhoz kivizsgálásra,lehet vese baj is,de lehet,hogy csak hormon zavar :)

Zsíros hajra meg csak annyit,hogy nekem is zsírosodik 3 nap után,vakációba próbáld minél tovább húzni és majd meglátod,nem kell 3 naponta mosnod hajat

2011. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi :)


mondjuk az lehet,hogy megfázott a hajtövem,mert utálom a sapkát,és tavaly se hordtam ://

2011. nov. 29. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a hajhullás oka lehet valamilyen gyulladás is, nekem a lyukas fogam miatt hullott, de ahogy betömték helyreállt.
2011. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát....nem tudom,nekem szerintem kinő a bölcsességfogam (13 éveseno.O) mert felül,a jobb bölcsességfogamnál (vagyis ahol majd lesz) be van gyulladva és ha hozzányúlok,ott kemény :/
2011. nov. 30. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!