Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajak alá szeretnék piercinget....

Ajak alá szeretnék piercinget. Tapasztalatok? Igaz ha úgy böki át a számat, h ha véletlenül egy hajszáleret is átlyukaszt tűvel, akkor nemszabad bennehagyni, mert begyuladhat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék oda pc-t. akinek van ilyen : amikor csinálja az fájt? a 'gondoskodás' róla sok időt igényel? és valakinek már volt olyan, h ki akarta szúratni és a piercinges véletlenül egy hajszáleret is átlyukasztott a tűvel ezért nemrakta bele a piercinget?
2011. dec. 13. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

4-6hét a gyógyulása, a fájdalmat ki lehet bírni nem vészes.

attól meg nem kell félni, hogy begyullad, hiszen valahogy reagálnia kell a szervezetednek az új dolgokra.

nekem semmi gondom nem volt vele, 2hétig volt gyullad, meg váladékozott egy kicsit.

egy idő után már észre sem veszi az ember, hogy van neki :))

2011. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szinte mindenkinél begyulladnak a piercingek, akárhová csináltatja. Akinek nem az szerencsés. De az ajak pc-k a leggyorsabban gyúgyuló piercingfajták. Nekem kozmetikus szúrt elöször az ajkamba, nem volt vele különösebb gondom. Utána magamnak szúrtam még 3-at az ajkamba, azokkal se volt semmi. Úgyhogy hajrá ;)
2011. dec. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!