Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldökceruzát igazi szemöld...

Szemöldökceruzát igazi szemöldökhöz is szoktak használni? Úgy értem, amikor nem szedik ki a szemöldököt és úgy használnak szemöldökceruzát. De ekkor mi a szerepe?

Figyelt kérdés

2011. dec. 14. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vilagos a hajam es keves a szorzetem es ezert messzirol olyan mintha nem is lenne szemoldokom. Ezert halvany gesztenyeszinu ceruzaval satirozom ott ahol amugy van szemoldok szor. Nalam ez a szerepe :)
2011. dec. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, szóval ezzel sötétíted a szemöldököd :)
2011. dec. 14. 01:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Nagyon halvany szinut hasznalok, es nem feketet, hogy a termeszetesseg latszata megmaradjon :)

2011. dec. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sötétítés(v kicsit árnyalatkülönbség miatt),forma+dúsabb hatás érdekében:)
2011. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem alapból nagyon sötét a hajam, a szemöldököm is sötét és sűrű. én akkor szoktam használni, ha kicsit túlszedtem, illetve nekem vannak helyek, ahol ritkássabb, mintha ki lenne kopva a szemöldököm. oda szoktam keveset satírozni, hogy meglegyen a formája, tehát úgymond "kitöltöm a luykakat" :D
2011. dec. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem természetes szőke a hajam és a szemöldököm is, így a fehér arcomon olyan mintha nem lenne szemöldök. :D

Reggelente vagy 4-5x gyorsan átsimítom a szemöldököm világos barna cerkával, aztán már egész emberi fejem van.

2011. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!