Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műköröm felrakatására mekkorár...

Műköröm felrakatására mekkorára vágjam le az igazi körmömet itthon?

Figyelt kérdés
Lekell vágnom tövig? És milyet tetessek fel amivel tudok mosni takarítani és nem jön le?Porcelánt? Mindegy melyik fajtát választom , mindegyikből lehet csinálni helyeset?? Melyik a jobb minőségű??Tudom butákat kérdezek de igaz felnőtt vok de még sosem volt.
2011. szept. 16. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
HAgyj fehér részt(nemtudom a nevét) hogy aláférjen a sablon, kb. negyed-fél centit minimum, nekem alapból hosszúak voltak a körmeim. Eddig csak porcelánom volt, de azt mondták a zselés rugalmasabb ilyen téren. Ha hosszú a köröm és olyan munkát végzel le fog törni, ha beleakadsz ebbe abba.
2011. szept. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bízd a körmösre,majd ő úgyis levágja előtte...
2011. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne vágd le tövig! De a körmös tényleg levágja majd. Jó tanács: a körömágyat szólj, hogy nyomja fel rendesen, mert így szoktak csalni, hogy minél hamarabb lenőttnek látsszon..Nekem zselé van, egy ideig körmös csinálta, de eltanultam tőle, bevásároltam és már magamnak csinálom. Nem lennék meg nélküle. Először kocka volt,de rájöttem, hogy a gömgölyű végű kényelmesebb. Hegyes volt nekem is, de azt magamra nézve is veszélyesnek tartottam.
2011. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végülis én nem durván hegyesre gondolok ,szoval lehet hogy inkább gömbölyűre?? és melyik a drágább a porcelán vagy a zselé?
2011. szept. 16. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a porcelánt javaslom, de minőségben nincs különbség. Ha jól van megépítve, nem törik le. A körmöd ne vágd le, a körmös majd megoldja. De mindenképpen épített körmöt kérj, tippet még véletlenül se.

Egy műkörmös.

2011. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!